Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csupasz vs. Szőrös? Szakító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csupasz vs. Szőrös? Szakító ok lehet ez?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömet azért hagyta el fél év után a barátja, mert a lány nem volt hajlandó magát leborotválni az intim területeken.

Hozzá kell tennem, hogy nem pártolni akarom a lányt, mivel jómagam is borotválkozom odalenn, de nem hittem volna, hogy ez szakító ok is lehet. Amúgy az említett lány nem igénytelen, csak éppen nem érzi szükségét, hogy leborotválja magát.


Más férfiak is szakítanának emiatt?


26 N


2010. júl. 3. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég érdekes....

Én nem szőrtelenítek lent, csak bikini+rövidre vágom. Alapból nagyon érzékeny a bőröm, gyakorlatilag mindentől kipattogok, pedig már próbáltam mindent. Aztán úgy gondoltam, hogy a szőr sem undorítóbb, mint egy pöttyös, begyulladt szőrtüsző.

Eddig két barátom volt, és egyikőjüket sem zavarta. Sőt, mostani barátomnak kifejezetten tetszik, szerinte nőies. Nem olyan, mintha egy 12 évest nyalna:D


Lehet, hogy vkinek szebb a borotvált punci, de azért ha vki emiatt szakít, az elég felületes ember szerintem.

De szerencsére vannak normálisabb pasik is, lehet jobb is, hogy megszabadult tőle.

2010. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, csak az önbizalma kicsit megingott. Nem akarja magát borotválni, mert neki jó így. A véleménye nem változott a történtek hatására sem, de azért aggódik, hogy megint olyan pasit fog kifogni, aki kritizálni fogja. De ahogyan te is írtad, van akit nem zavar, mert a férfiak sem egyformák.

Csak azért érdekesnek tartom, hogy emiatt szakított vele, de hát valóban felületes lehet az illető. Én össz-vissz kétszer találkoztam vele, így nem tudom megítélni.

2010. júl. 3. 10:24
 3/13 anonim ***** válasza:
hülyeség emiatt szakítani, én nem tenném. eddig barátnőim mind borotválták, de időnként megkértem őket, hogy ugyan hagyják már meg egy kicsit hosszabbra. így is, úgy is tetszett mindegyikük :)
2010. júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a srác nem a lányt szerette,hanem csak a punciját. Ha ezért szakított vele nem is kár érte.

Az én barátnőm néha leborotválja,majd hónapokig hozzá sem nyúl.Így is úgy is jó,nem ez számít.

2010. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy itt jegyezném meg, hogy pl. vannak olyan lányok, akiknek érzékenyebb a bőrük az átlagosnál, és ahogyan az első válaszoló is írta, kipattogzik a bőrük borotválás után. Szóval gondolom van, aki emiatt nem borotválja, mégis van partnere.
2010. júl. 3. 10:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek szíve-joga azt csinálni a saját testével amit akar. Ha borotválni szeretné, akkor borotválja, ha az illetőnek az esik jól. Most gondoljatok bele, te levágod a nemiszerveden a szőrt playboy alakúra, és a párodnak nem tetszik, de te ragaszkodsz hozzá, megőrülsz érte, de mégis parancsolja, hogy válj meg tőle... -ez természetes, hogy nem a te szájízednek tetszik. Megszoksz vagy megszöksz.
2010. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ööö... 10:35-ös válasza mennyiben kapcsolódik a kérdésemhez? Arra voltam kíváncsi, hogy szakítóok lehet-e a férfiak többsége számára, ha egy nő nem akarja magát leborotválni?
2010. júl. 3. 10:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit visszataszító ha egy lánynak nagyon szőrös.
2010. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szerintem nem is kellett neki a lány és ez egy szánalmas szakító ok !!!!! Nekem is volt egy pasim szakított, de nem tudta megmondani miért ! Az ilyen menjen is a fenébe !

Majd később azt mondta nem is nekem, hanem nagymamámnak, hogy nem vagyok házias, mert nem szedtem neki levest !!! főztem minden nap, minden nap meleg étel volt az asztalon, de nem szedtem levest ! :D

Itt más volt a háttérben hidd el !!! Ha szerette volna a lányt nem szakít ezért és szerintem idővel meg tudta volna győzni, hogy próbálja meg lecsupaszítani magát ott !

Egy jó előjáték részeként a zuhany alatt .....ki ne menne bele ?!:D

2010. júl. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

10:35

Teljesen kapcsolódik a kérdésedhez a válaszom, csak burkoltan jegyeztem meg: igen, ez lehet szakító ok egy kapcsolatban. -csak annak, aki a nemiszervvel foglalkozik, nem pedig a nővel/férfival.

2010. júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!