Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért váltotta ki ezeket az érzéseket belőlem?

Figyelt kérdés

A barátommal szakítottunk kb. fél éve (Ő volt az első srác, akibe beleszerettem), most találtam róla egy fotót, amin fülig ér a szája, és egy lánnyal van


Úgy éreztem magam, mint akibe a villám belecsapott.


Egyrészt azért, mert úgy éreztem el felejtettem már, mégis jól esett egy képet látni róla, másrészt azért, mert más lánnyal van.


Kicsit olyan érzésem van, mintha féltékeny lennék (...), mégis tehetetlen vagyok, hisz a távolság miatt lett vége elsősorban.


Fél év után miért van ez, amikor úgy éreztem végre sínen van az életem ? Azóta nem volt kapcsolatom..


2010. júl. 3. 01:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Ki lettem segítve. :)
2010. júl. 3. 01:49
 2/9 anonim ***** válasza:
még szereted picit amúgy még 1-2év után is érezheted ezt, azt csak te hiszed h elfelejtetted pedig nem és lehet h sose fogod:S sajnos van ilyen...
2010. júl. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt sem értem minek keresgélem róla a képeket ...
2010. júl. 3. 02:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg érdekel még egy kicsit, azért kerestél róla képet. Nem tudom mennyi ideig voltatok együtt, de ha ő volt az első srác, akibe beleszerettél, akkor érthető, hogy valamilyen szinten még kötődsz hozzá, főleg ha nem volt azóta kapcsolatod. Majd ha találsz mást, akibe beleszeretsz, el fog múlni ez a kötődés.
2010. júl. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom.. Valahogy így fél év után is úgy érzem néha, amikor eszembe jut a vele eltöltött idő, hgy nem is kell más nekem, pedig ő már reménytelen..


Én nem akarom hogy érdekeljen, ki akarom tépni a szívemből.. :(

2010. júl. 3. 10:20
 6/9 anabella90 ***** válasza:

Ez általában így van minden volt baráttal. Furcsa 6hónap vagy 1év után is képeket nézni róla, főleg más csajjal. Ha valaki egyszer már hozzánk tartozott nehéz elengedni az emlékét még akkor is ha már nem szeretjük.

Például én egy boldog párkapcsolatban élek, ahol szerelmes vagyok, mégis most kezdett el alakulni a volt barátomnak egy kapcsolata és halálosan féltékeny lettem....sajnos ilyenek vagyunk mi lányok

2010. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is szeretek egy srácot,el akarom felejteni,hiába nem tudom próbálok nem gondolni rá,tudom hogy nem lehet már köztünk semmi,hidd el én is igy vagyok,érdekel kivel van,milyen lánnyal jött össze...és ezt 1éve csinálom,és amíg nem tudod teljesen kitörölni a szívedből ez tovább folytatódik....de próbálj meg más fiú társaságát keresni könnyebben el fogod felejteni!én is ezt csinálom hátha sikerül..hozzá teszem mi nem jártunk csak kavartunk több hónapig....sok sikert=)
2010. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindig tudni akarom mivan vele, kivel van, mit csinál, képeket keresgélek róla, holott tudom ez nem helyes... nem kellene.. de valahogy mégis csinálom.. :S
2010. júl. 4. 14:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne kutas utána kapcsold ki a gépet és menj bulizni, standra, túrázni és hamar találsz te is valaki mást és elfelejted.
2010. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!