Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehet valaki iránti érzések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet valaki iránti érzéseket felejteni, úgy hogy közben megmaradjon barátnak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztos, nekem még soha nem sikerült. Egyszerűbb volt mindig szanálni a kapcsolatot.
2011. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen. De csak úgy, ha előbb múlnak el a mélyebb érzések és utána kezdődik a barátság. Fordítva nem megy.
2011. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, egy bombabiztos módszer létezik, ha mással jössz össze. A baj az, hogy ahogy én is a kivételek között, nem csak a szex érdekel, hanem a barátom is. Üdv.
2011. máj. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nem. Vagy csak jó sokára (30 év).
2011. máj. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Nem. Örökké benned maradnak a sérelmek, főleg, ha ő lépett ki a kapcsolatotokból.

Exekkel nekem még sosem ment a barátkozás. Vagy ő, vagy én éreztem sértettnek magam, állandóan veszekedtünk, vagy épp ellenkezőleg, valamelyikünk folytatni akarta. Jobb a távolságtartás, a mai világban már sajnos úgyis megtudsz róla dolgokat, ha akarod, ha nem, pl. facebook-on keresztül.

2011. jún. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
NEM! Csak önmagadat kínoznád és nem tudnád elfelejteni az érzéseidet! Sokkal jobb ha nem találkozol vele!
2011. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Az információt, azt soha sem feledjük, ami megtörtént. A sérelem negatív energia töltését ki lehet ütni azzal, hogy meditációban újra és újra lejátszod az eseményt és addig játszod, míg igazán szívből nem tudsz nevetni az egész tapasztaláson. Tulajdonképpen köszönd meg neki meditációban, hogy teljesítette karmádat az élet feladatodat. Ha amit írtam az nem egész világos akkor hívj skypon „jiatur” (Szeged Férfi) és ott további segítséget tudok nyújtani. Áldottak legyetek és a családtagjaitok is. Szeretettel „RJ”
2011. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy IGEN!! Velem is megtörtént, hogy volt egy srác aki iránt nagyon sokat éreztem, de tudtam, hogy ebből kb. soha sem lesz kapcsolat. Ez volt 2 éve, és most az egyik legjobb barátom. Úgy tekintek rá mint a testvéremre. adok neki puszit, hülyéskedek vele, meg egy ágyban is aludtam már vele, és nem érzek iránta semmit. Ennek a feledésnek egyszerű a titka. Nekem jött egy másik srác, aki megtetszett, neki pedig egy másik lány.:)
2011. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

NEM lehet. Akkor lehet ilyen, ha nem történt olyan, amit el kellene felejteni, pl. mint fent.

Ha valamelyikőtök még mindig akarja a másikat, akkor zavaró, de el lehet lenni vele, ha nem erőlteti.

Ha pedig megcsalás/hazugság volt, akkor viszont pont a barátság része ment szét, ezzel nincs mit kezdeni.

2011. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pár év szünet után biztos...De akkor sem lesz az igazi
2011. jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!