Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy szerelmes valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy szerelmes valaki, hogy nem tud róla?

Figyelt kérdés
lány vagyok.Van egy barátom,aki az egyik legjobb haverom,és nagyon sokat szoktunk beszélgetni msn-en is meg a suliba..Egyre közelebb kerültem hozzá.Olyan tipus,aki mindig hülyéskedik,de nagyon jó a humora..és jól lehet beszélgetni vele,nagyon sokat hülyültünk..voltunk egyszer moziba is,egy társasággal és ő is ott volt..utána kettesben beszélgettünk meg minden,és zavarba volt.utána egyszer msn en bevalotta hog szerelmes belém,de én ezt addig is gondoltam,mert mindig mondta h szeret..Kívűlről nagyon nagyon nm tetszik,semmi olyan nincs benne ami a egy kicsit is tetszene..Sosem volt még barátnője,és a lányokna sem tetszik a külseje miatt..Én sok fiúnak tetszem,meg voltak nagyon jó pasijaim,és ő azt mondta h tudja h semmi esélye nálam.. Én viszont egyre inkább nem így érzem..néha nagyon idegesít és olyankor csúnyán elküldöm,meg van hogy nagyon bunkó vagyok vele,meg néha kiakadok dolgain,és hányingerem lesz tőle..De mégis úgy érzem h több mint barát..de nem tudom,nem akarok vele járni,talána külseje miatt..de szeretem nagyon ,csak nem tudom h hogyan..olyan furcsa érzés..Lehet valaki úgy szerelmes hogy nm tud róla közben ? vagy hogy elfolytja magában az érzést,mert fél hogy kinevetnék a többiek hogy egy ilyen csúnyácska fiúval jár ?:S nm tudom..érzett már valaki igy ?:( szerintetek mi ez ? SZerelem ?
2010. júl. 2. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Túl hosszú ezért nem olvasom el!
2010. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Roviditet verziot elolvasuk:)
2010. júl. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
rövdem változat:) : az egyik legjobb haverom nem egy szép gyerek,nekem meg már nagyon jó pasijaim voltak,még is néha úgy érzem h több mint barát ..de néha meg nagyon bunkó vagyok vele,meg elküldöm a fenébe mert kiakadok a hülyeségein.Ő szerelmes belém..én is vonzódom hozzá,de nem tudom hogy ez mi..több mint barát..néha félétkeny vagyok más csajokra akikkel beszél..de nem akartam vele járni..szerelem ez ? vagy mi ?:S
2010. júl. 2. 23:32
 4/9 anonim válasza:

Velem volt már olyan, hogy nem akartam járni egy fiúval a külseje miatt, pedig bírtam. Én szép lánynak számítok a suliban, menő pasik is hajtanak rám sokszor. És hát engem is zavart, hogy majd mit fognak gondolni a többiek...

Aztán a fiú nagyon kitartó volt, hiába akartam megtartani csak barátnak, egyre közelebb került hozzám... aztán összejöttünk. És beleszerettem, amikor vele voltam már nem érdekelt hogy ki hogy néz rám. Ma se bántam meg, pedig később ő dobott engem. xD

2010. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Előző vagyok

De gondold át jól mielőtt kezdenél vele valamit. Ne játsz vele! ;)

2010. júl. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen asszem.hagyd. ha tényleg szereted,nem érdekel hogy néz ki. sőt,nem is látod csúnyának,hiába volt az az első benyomásod róla,hogy na ő biztos nem. ha megszereted szépnek látod úgy ahogy van,és mindent szeretsz benne
2010. júl. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Velem is volt mar ilyen.

A belso tulajdonsagai tetszetek de a kulseje sehogysem ezert nem is jartunk meg semmi.

2010. júl. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen, hogy mit gondolnak a többiek!

Az a furcsa érzés lehet szerelem, vagy folyton belegondolsz a járásba és akkor megijedsz..vagy nem is tudom hogy fogalmazzak..

Szerintem ez a két lehetőség van:)

2010. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a válaszokat! ! :):)
2010. júl. 3. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!