Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy nálatok fiatalabb sráccal?

Figyelt kérdés

mondjuk úgy h te lassan 17 leszel ő meg 16 felé közelít vagy 15



kort is írjatok légyszí és indokot is


2010. júl. 2. 23:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

[link]


Ezért gondoljátok úgy lányok, hogy előbb értek szellemileg?

Ez tényleg szellemi érettségre utal.

2010. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Apollo93 ***** válasza:
a lányok csak azt hiszi, hogy előbb érnek. Azért lesz egy kis cicijük meg egyéb:) De majd kinövik remélhetőleg. Szellemileg meg ugyan olyan gyerekesebbek csak nem az emberek előtt :)
2010. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Apollo93 ***** válasza:
Hát ezt jól megfogalmaztam :D de érthető.
2010. júl. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

nem , soha többet !!!!! mondjuk már nem is lesz rá esélyem hála ég, mert férjhez megyek :DDDDDDDDD


nekem volt két pasim is, akik fiatalabbak voltak nálam két évvel és nem volt jó !

Én már összeköltözést akartam, később, már babát, ők meg.....A párom 4 évvel idősebb és nekem ez így a jó !

Van azért benne valami, hogy a lányok hamarabb felnőnek és hamarabb komolyodnak !

2010. júl. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

23:43

[link]


Bizonyára igazad van.

2010. júl. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Ha olvastad volna rendesen, hogy a 23:43as mit írt, nem az ilyen képekre hivatkoznál. Lehet, hogy ebben a korban nem annyira számít, de a lányok általában felelősségteljesebbek például szex terén, vagy akár konkrétabb elképzeléseik vannak a jövőről (L.: összeköltözés, baba,...)


18/L

2010. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

már bocsi 23:47 es, de ne hasonlíts minden lányt egy részeg lotyóhoz , akinek az életcélja az, hogy minél többen meghúzzák !

És igenis nekem csak hátrányom volt abból, hogy fiatalabbak voltak a pasik nálam ! Hamarabb megértem arra, hogy elszakadjak szüleimtől és saját lábamra álljak, ők meg még anyuci csecsét haza jártak minden este szopni !:D

Azért egy lánynál másképp működik, hamarabb megérnek pl a gyerekvállalásra is , mint a férfiak !


Már ha annyira a napisz.aron lovagolsz te is nagyon érett vagy, hogy ez köti le a figyelmedet , amúgy meg szerintem az ilyen képek készítése és feltöltése biztos nem lány kezéhez tapad :) , na ennyit erről !!!!

2010. júl. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

00:14

Te pedig ne általánosítsd azt, hogy a lányok érettebbek.Ez személytől függ, mindig vannak olyanok akik 18 évesen is krétával dobálóznak, fiúk, lányok egyaránt.Amúgy nem tudom honnan vetted hogy fiú vagyok.

2010. júl. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

ki írta azt, hogy te fiú vagy ???

ha meg te raktad fel azt a képet akkor ennyit tudok mondani NO COMMENT !!!!!!!!!!!!

2010. júl. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

jaj és ugyan már krétával dobálóznak abból szűröd le, hogy éretlen valaki vagy nem ?!

Gondolom nem mindennap azt csinálják !

a dolgokra való hamarabb megérést nem abból lehet leszűrni, hogy valakinek van egy két hóbortos napja és szórakozik, elengedi magát és krétát dobál :DDDDDDDDD ez vicccccc !!:D

2010. júl. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!