Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 15-16 körüli srácnak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15-16 körüli srácnak van bármi esélye egy idősebb (20 feletti) csajnál?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 20:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hahaha; pár kérdéssel feljebb meg 20 feletti csaj kérdezi hova tűnt a 16 éves szűz kisfiúja? xD nem te vagy az? xDD
2010. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én 19múltam,barátom most lett 17:) ennyi korkülönbség nem gáz.
2010. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

21 vagyok, és bepróbálkozott nálam egy 16 éves.

Mikor vele vagyok, kb olyan mintha az öcsém lenne. :D Nálam semmi esélye egy fiatalabb fiúnak.

2010. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na, akkor most jön az én példám: 22 vagyok és totál belezúgtam egy 16 éves srácba (aki persze külsőre kapásból 18-19nek nézett ki) ez nem vicc, egy darabig magam sem akartam elhinni. Szóval bármikor bármi előfordulhat az életben, miért ne lehetne esélye??!!
2010. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Azért nem érezném magamnak nőnek, mert általában a 16 évesek még olyan kis vékonyak, meg nagyon gyerek fejük van, semmi szőr az arcon. (jó, vannak biztos kivételek, de átlagban ilyenek). Szeretem a tapasztaltabb férfiakat, és nem mondom, hogy egy 16 éves nem lehet a koránál éretebb, de számomra akkoris még csak egy gyerek.

De lehet, hogy én azért gondolom ezt ennyire így, mert van egy nálam 2 évvel fiatalabb öcsém, és ha még az öcsémnél is fiatalabbakról beszélünk, hát az nekem már tényleg kisfiú.

Vannak köztük aranyosak, de ennyi.

2010. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!