Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám illik vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, 19 éves, és nagyon tetszik nekem... minden nap irkalunk, es nagyon megszerettem ot.. en meg csak 14 vagyok, 1 honap mulva leszek 15. Ha megkerdezne, hogy járnék e vele, mit valaszoljak? tenyleg tul oreg hozzám?
2010. júl. 2. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen..teljeen más világ...te még egy mondhatni kilány vagy, most kezded a középiskolát, ő meg már befejezte vagy laan befejezi, és egy teljesen más világban él...Biztos, hogy szexre is szüksége van, amibe 15 évesen jobb esetben nem kellene belemenned. Úgyhogy szerintem sok a korkülönbség.
2010. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát ha te nem tudod, h illik-e hozzád én honnan tudjam?

de a kor nem feltétlenül tükrözi az értelmiségi szintet...

1 próbát megér...

és a helyesírásod tragikus.... neki is így írsz?

2010. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*kislány
2010. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
egy 19 éves ne kérdezze már meg hogy "járnál velem?" <---- annyira gyerekes... ha viszont megkérdezi, megérdemlitek egymást
2010. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15 évesen nekem is volt 19 éves barátom, de akkor én már majdnem 16 voltam és úgy gondolkoztam, mint egy 18 éves :) A fiú meg fiatalabbnak nézett ki, és elég laza is volt, 4 hónapot voltunk együtt. Megpróbálhatjátok, de nagyon ritka ilyenkor a jólműködő kapcsolat. (Akart szexet, én meg még nem, de nem erőltette)
2010. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen esetben mindig szexről van szó. Csuőán megakar baszni ha mégis megkérdezné. És ha te belemész akkor hát ... egy olcsó lotyó leszel. Keress inkább fiatalabb komát, akit nem itélne el a társadalom. Amúgy mindig is szégyelne téged pl ha utcán együtt mennétek.
2010. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!