Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt párom egy pénzéhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom egy pénzéhes ribanc, aki csúnyán átvert. Kicsinálására ötlet?

Figyelt kérdés
Az excsajok.hu-ra való meztelen kép felrakása nem jó, mert azt tudja, hogy én voltam. Bármi más megszivatási módszer érdekel. Nagyon megérdemelné!
2010. júl. 2. 14:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
mivel vert át?
2010. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
77%

Ha ilyen dolog jár az fejedben, te se érsz semmit, ugyanolyan szánalmas vagy.

Isten óvja a leendő barátnődet, remélem soha nem találkozok hozzád hasonló emberrel...

2010. júl. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
51%

hát szerintem a bosszú édes mindenki számára, akit átvernek és mégédesebb, ha baromira szerették azt aki átverte őket !!!!

Ez minden embernek ott van a legelején DE tudni kell ezen túllépni és hagyni a fenében !!!

2010. júl. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
tudod, nem akarlak megbántani, és nem állok senkinek se a pártján, de nem az a hülye aki átveri a másikat, hanem aki engedi. ez mindig igy van. bizti nem akartad elfogadni azokat a jeleket, amit adott, hogy csak a pénzed kell neki. nem kell senkire se sok pénzt költeni. nem tudom miért nem vetted észre hogy csak a pénzed kell neki. tudom, a bosszú az édes. én is vissza adtam az ex-emnek amikor csak úgy szakitott. de úgy hogy átérezze hogy mit éreztem én amikor szakitott, ok nélkül. találkoztam vele, és amikor megkért hogy béküljünk ki, akkor azt mondtam,hogy: veled? biztos hogy nem. és ott hagytam. nagyon fájt neki. de akkor is eljött hozzám, hogy hátha meggondoltam magam. szóval tegyél te is valami hasonlót vele. ha már bosszút akarsz állni rajta.
2010. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

excsajok.hu

ajánlom;)

2010. júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
és honnan tudná hogy feltetted?:DDD
2010. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
15:37-nek: Hozzuk össze őket!
2010. júl. 3. 08:55
 18/23 anonim ***** válasza:
napisz*rra
2010. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem teljesen felesleges szivatni. Annál rosszabbat hogy átnézel ralyta és nem foglalkozol vele ugyse birsz csinálni.(Fölleg ha nagyon büszke) Ne sülyedj le az ö szintjére, ne add meg neki azt az örömöt hogy a barátnöjeivel azon röhögjenek hogy mien szánalmasan probálkozol.Még akkor is ha minden erödet bele fekteted. Ha megprobálod tönkre tenni, lelkileg tedd.Olvastam ezt a csokorkuldést száraz virágal meg hasonlok, nem venné a lelékre, agyalna ralyta 2-3 percig és kész. napiszar,purutya se ér többet.Csak gondolj abba bele hogyha te tettél volna vele rosszat neked mi fájna a legjobban. Lehet hogy dühítene hogy feltett netre meg megprobál padlóra vágni. De mégse ez lenne a legrosszabb. Ha beszéltek legyél vele közönséges hogy érrezze hogy nem kell már neked. Ha összefuttok ne is foglalkozz vele. Hidd el hogy szétfog csuszni agyilag is és lelkileg is. Ne csinálj feltűnő dolgokat csak magadra haragítod azokat akiket közösen ismertek. Szavakkal báncsd, de ne szidd. mert akkor azt érezheti majd hogy azért beszélsz vele csunyán mert nagyon dühit hogy szakitottatok.
2010. júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem a szakítás dűhít, annak nagyon örülök. Az amit tett.
2010. júl. 5. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!