Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt párom egy pénzéhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom egy pénzéhes ribanc, aki csúnyán átvert. Kicsinálására ötlet?

Figyelt kérdés
Az excsajok.hu-ra való meztelen kép felrakása nem jó, mert azt tudja, hogy én voltam. Bármi más megszivatási módszer érdekel. Nagyon megérdemelné!
2010. júl. 2. 14:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted te mivel leszel különb tőle, ha ilyeneken agyalsz? Felejtsd el őt, ennél jobban nem lehet visszavágni.
2010. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

Nézz át rajta , sokkal hatásosabb !tapasztalat !


Nekem van egy ötletem , kaptam, de nem csináltam meg mert dúrva, de hatásos, ha gondolod privátban elküldöm írj rám, mert nem akarom, hogy töröljenek:D aztán ha te nem találod annyir dúrvának ki is írhatod !:)

2010. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

-ágyba viszed, a tesóját, a legjobb barátnőjét, vagy az anyját, ha még szavatos:D

Miért jó, hogy úgy tudja nem te voltál? Pont te akarsz bosszút állni rajta!

2010. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%
puruttya: excsajok
2010. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Miért mit tett?:)Sztem jobb ha nem foglalkozól vele,légy te a moderáltabb,büszkébb..az annál nagyobb bünti a másiknak.
2010. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

-napiszar

-napitroll

-puruttya

-pedomaci

2010. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:

a neten rendelj neki walami dága cuccot.. küldesd ki neki.. és kikellessz fizetnie.:D

vagy esetleg ha kicsit jobban szeretnéd szopatni olyan cuccot küldj neki amivel a szülei azthiszik h lezbikus.. :D

2010. júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Küldj neki egy virágcsokrot, de olyat ami be van csomagolva úgy, hogy nem látszik kívűlről és elszáradt, rohadt virágokból csináltass csokrot, jelezvén mennyit ér !:)

és egy kártyát is mellékelj mellé !: "ISTEN HOZOTT, MIKOR VISZ ?!"

2010. júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
engem is csunyán átvertek,csak én lány vagyok,és a volt pasim is megérdemelne valami durvát..de én nemtudom mit is lehetne.AZ biztos hogy jól beégetni valamivel...
2010. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Inkább a pénzt hajtsd be rajta, az biztosan fájni fog.
2010. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!