Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vezetted fel a legutóbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezetted fel a legutóbbi szakításod?

Figyelt kérdés
találkoztál a pároddal, és onnantól mi volt?!
2010. júl. 1. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
sms
2010. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Holdtündér ***** válasza:
Már kb egy-két hónapja nem jöttünk ki. A szakítás napján, amit nem terveztem be előre elég undok voltam vele akaratomon kívül. Aztán rákérdezett, hogy mi legyen. És mondtam hogy én nem akarom tovább. És ennyi.
2010. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Velem szakítottak. Azóta nem szállok le a lányról. Ennek lassan egy éve. Rossz vagyok, mi?
2010. júl. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia..

Figyi..Már nem érzem azt amit rég..Szerintem csak fellángolás volt..De még mindig bírlak,meg minden,csak nem akarlak hitegetni,nem akarlak biztatgatni,hogy menni fog.Részemről nem tudok többet elképzelni barátságnál..

Sajnálom,tudom,hogy rosszul esik,meg minden,de mint barát neked mindig ittleszek,ha kellek ottleszek melletted,és vigasztallak segítelek,de többet nem..Nem tudok veled elképzelni egy hosszú kapcsolatot..

Bocsánat:S


:D Nekem ennyi volt:D Még mindig nagyon jóba vagyunk:)) [fél éve történt]

2010. júl. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
utolsónak nagyon köszi.
2010. júl. 1. 23:17
 6/15 anonim ***** válasza:

Nincsmit:)A lényeg,hogy ne MSN-en,és ne telefonon.Ha személyesen jöttetek össze,ugyanúgy legyen vége,én amondó vagyok:)

A másik fontos dolog,hogy ne bántsd meg,ne taposs a lelkébe,ne eméssze magát a múlton,azzal,hogy mit ronthatott el,meg hogy az ő hibája minden.

Ha vigyázol az érzéseire amikor kimondod,hogy vége,akkor örök barátság is lehet belőle:)

2010. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszike.

még kérek tanácsot. :)

am. fiú vagyok.

2010. júl. 1. 23:27
 8/15 A kérdező kommentje:

utolsó:

F/L?

( kor?:) )

2010. júl. 1. 23:28
 9/15 anonim ***** válasza:
autóval.
2010. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17F:)Mármint aki írta a tanácsot és megköszönted neki:D
2010. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!