Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha a legutóbbi barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a legutóbbi barátnőtök veletek van, és úgy kívánjátok, hogy szinte letépitek róla a ruhát, az lehet csak testi vonzalomból?

Figyelt kérdés
Tehát lehet, hogy már mondjuk más csaj kell nektek, az ex mégis ennyire felizgat, de nem éreztek iránta semmi egyebet, csak fizikai vonzalmat? Vagy lehet érzelmileg sem közömbös?
2010. ápr. 6. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet de ezt had ne mi döntsük el hogy szereted e még a bnődet!
2010. ápr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány. :D És nem tudom a fiúba mi üthetett.
2010. ápr. 6. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy rég szexelt valakivel és ezért kattant rád ennyire.

A másik lehetséges ok pedig az, hogy még szeret. No, de akkor nem a szexel, leteperéssel kezdené a dolgot.

Kérdezd meg, hogy mit akar tőled! Illetve neked sem árt elgondolkodni, hogy mit akarsz az exedtől.

2010. ápr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én szeretem őt, azt tudom. De őt nem értem, és félek megkérdezni, mert már egy másik csajjal találkozgat. De akkor nem tudom, megkívánhat ennyire vkit egy srác, csupán fizikai vonzalomból? Nála voltam, hozzámbújt, elkezdett csókolgatni és 10 perc múlva már... Azt mondta így még nem kívánt senkit, de látszott, tényleg meg volt őrülve. :)
2010. ápr. 6. 10:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és csak 2 hétig nem voltunk együtt, szóval annyira nagyon nem lehetett kiéhezve... bár ki tudja. :D
2010. ápr. 6. 12:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Valójába az sem derült ki számomra, hogy miért szakítottatok. Miért is?


Ha szereted őt, akkor mond el neki, hogy felőled újra kezdhetitek. Persze ehhez az kell, hogy először tegye lapátra az új lányt és csak ez után bújjon hozzád.

2010. ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez elég esélyteléen, hogy a másik lányt a közeljövőben kidobja - legalábbis szerintem. Én mondtam neki, mikor szakított, hogy béküljünk ki, de nem akart, azt mondta másoknak, hogy nem akar tőlem semmit. Ehhez képest mikor találkoztunk, nem bírta ki, hogy ne legyen a közelemben. :S
2010. ápr. 7. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!