Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a legutóbbi szakításod?

Figyelt kérdés
Ki szakított kivel?Mikor történt?Sikerült már kiheverned?
2010. febr. 13. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Reg volt nagyon :P Most nagyon jo baratok vagyunk :P Es van egy egy eves kapcsolatom massal persze...Sokat veszekedtunk...megbantott..de inkabb egy masik srac miatt szakitottam,en azthiszem...de reg volt nem is emlekszem mar ra. :)Kivehertem ,mert volt mas egy ido utan :P :P L/16
2010. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

karácsonykor történt.szörnyű volt:(még mindig sokat gondolok Rá,pedig nagyon szemét alak:(a nővéremmel csalt meg:(:(

nem vagyok túl még rajta,bár egy hónapja van barátom,és ő tényleg mindent megtesz,hogy boldoggá tegyen...remélem hogy hamarosan az is leszek:)

2010. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
utolsónak:jézusom...a nővéreddel szóbaállsz még ezek után???
2010. febr. 13. 14:28
 4/8 anonim ***** válasza:
A novereddel?Uhh,hogy lehet ezt feldolgozni??
2010. febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Másnaposan fájó fejjel, álmosan történt, egy balul sikerült éjszaka után. De még én szakítottam. Ez 4 hónapja volt, és a kiheveréses dolog épp ellenkezőleg működik, egyre szarabb. Egyelőre meg is érdemlem, de jó lenne, ha kicsit enyhülne a dolog...
2010. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Beviz Elek ***** válasza:

Azért ez kicsit brutális.. Rám a mostohaöcsém volt nője mászott rám, de azért... ez túlzás lett volna, így nem lett semmi.


Az én utolsó szakításom.. Vicces volt :)

A lánnyal megbeszéltük, hogy nincs szerelem, majd kialakul vmi ha akar. Aztán nem alakult ki, talált mást, mondta, hogy szakítani akar velem, mert nem menne. Én röhögtem egyet és mentem tovább. Pedig jól nézett ki :D


19/f

2010. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első kapcsolatomban vagyok még csak.

Nem úgy állnak a dolgok, hogy a közeljövőben vége lenne.:)

2010. febr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hűű Éppen ma szakítottam életem szerelmével, nagyon rossz, nem tudom hogy heverem ki. folyamatos megalázások és az alkohol Gyűlölöm
2010. febr. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!