Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihez legyünk hűségesek? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihez legyünk hűségesek? A párunkhoz vagy a szülőkhöz?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, elmegyek titokban a barátommal valahova a szüleim tiltása ellenére. A dolog kiderül, nagy sírás-rívás, szigor van otthon. Kinek mondjak nemet a szülőknek vagy a barátomnak? A barátomba szerelmes vagyok, a szülőket meg tisztelem, de ez által kihúzom náluk a gyufát. Nem nagyon lehet a kettő közül választani, mert úgy érzem, a barátom a 2.családom. Mellesleg nem tini vagyok már.
2010. júl. 1. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
meg kell értenie a szülőnek, h szereted a barátod, és vele akarsz lenni. ha nem tudják elfogadni, nincs igazuk. ha szeretnek, biztos megértik.
2010. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tini vagy akkor ebbe hogy szólhatnak bele??? felnőtt ember vagy, hát mondd meg nekik akkor kerek-perec, hogy ezt el kell fogadják...vagy ők mit akarnak? hogy örökké egyedül légy? és egyáltalán miért nem akarják a kapcsolatotokat?
2010. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tini vagy már, akkor egy idő után összeköltözöl a pároddal, és a szülők ezt (normális esetben) elfogadják. Ha 18 elmúltál, akkor tulajdonképpen felnőtt vagy, és attól mert a szüleiddel laksz, még nincs joguk tiltani téged a párodtól. A szülőknek el kell fogadniuk, ha felnőtt a gyermekük, úgy sem tudják megvédeni mindig mindentől. Szóval én kiállnék a párom mellett.
2010. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jó kicsit hülyén fogalmaztam meg. lehetek vele, csak az a baj h mindig időbe haza kell érni vmi miatt. 7-8-9-10 legkésőbb 11. és oylan gáz. a kortásaim diszkóba meg iylen helyekre járnak hajnal 3ig, mi meg nem lehetünk kint éjfélig, hajnal 1ig a tónál, vagy kirándulni... lassan 19 éves vagyok, és nem engedik, h sokáig kimaradjak :/
2010. júl. 1. 22:42
 5/10 A kérdező kommentje:
barátom 19 éves, azt mondta, h felnőtt ember vagyok, nem szólhatnak bele a szüleim h mit csináljak. viszont a szüleim azt mondják, h amíg náluk lakok az van amit ők mondanak. összeköltözni meg legjobb esetben 4 év múlva tudunk.
2010. júl. 1. 22:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Önzőség.

próbáltál már beszélni velük ??

2010. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19 évesen nem mondhatják meg, hogy meddig maradj.. felnőtt nő vagy, állj a sarkadra!
2010. júl. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, van-e értelmes indokuk a tiltásra, nem csak a hatalmuk fitogtatása.
2010. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Húú, én tuti, hogy a barátomat választanám. De megpróbálnék a szüleim lelkére beszélni...
2010. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha neked 19 évesen a szülők még ilyet megtilthatnak, akkor igazuk is van. Természetesen amíg együtt laktok, mindig tudniuk kell, hogy merre vagy és meddig - de csak ennyit. Nem parancsolhatnak neked már ennyi idősen.


Szerintem beszéld ezt meg velük: normális hangon és érvekkel. Elég idős és tapasztalt vagy már egy ilyen beszédhez - nem?

2010. júl. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!