Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a legtöbb párkapcsolatban nem hűségesek egymáshoz?

Figyelt kérdés
Annyi párkapcsolatban van sajnos hogy egyik fél kavar egy másikkal, sok család megy tönkre ilyenek miatt, szinte nem is hűségesek egymáshoz.:(
2011. jún. 20. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az ilyenek nem tudnak szeretni. Ha szeretnék a párjukat, nem tennének ilyet. Sajnos tényleg sok az ilyen... Ma már szinte elfogadott ez, és ezért is teszik. :/
2011. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én hűséges vagyok, pedig lány létemre is marhára mennék még kalandozni, még úgy is, hogy szerelmes vagyok. De a tartós kapcsolatot jobban szeretem, és ezért megéri. (Párom nevében nem mernék 100%-osan nyilatkozni, de szerintem ő is hű hozzám.)

20L

2011. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez valahol az emberek komolytalansága miatt van. Nem veszik komolyan a párkapcsolatot. Csak kapcsolatfüggők. A lényeg az, hogy a külvilág felé megmutassák, hogy van valakijük, nem szinglik, de igazából mélyebben már nem foglalkoztatja őket a másik. Pontosan ezért nem érinti meg különösebben a lelkivilágát ha megbántja a párját.
2011. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 WhiteLabel ***** válasza:
100%

Én hűséges vagyok, mert 15-17évesen kiéltem magam, mentem a farkam után, és a mostani páromat szeretem, nagyon.

Ő ugyan olyan volt mint én, de már ő is "lehiggadt" hál istennek:)

2011. jún. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert az emberek idióták és gondolkodás nélkül mennek bele a párkapcsolatokba. Nem hosszú távra tervezik a kapcsolataikat, csak rövid időre (a jelenben élnek).
2011. jún. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Valaki nekem azt mondta,hogy a hosszú kapcsolat titka a félrelépés...
2011. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

szerintem az f.szság, hogy ha "ha szeret, nem teszi meg". az élet nem ilyen egyszerű és nem fekete-fehér. ha ennyien nem szeretnék a párjukat, akkor a többség szakítana és nem félrelépne.

sokszor ok lehet az, hogy a felek nem elég komolyak egy kapcsolathoz. túl korán ugranak fejest túl komoly dolgokba, és nem számolnak azzal, hogy nagyon meg tudják így bántani a másikat.

máskor az az ok, amit feljebb is írtak, hogy a felek szeretik egymás, de nem élték ki magukat, hiányoznak a tapasztalatok.

máskor meg a felek belefásulnak a hétköznapokba, a vitákba, a szürkeségbe, és bár ott van mélyen a szeretet, de eltakarja a fásultság, és megtörténik a dolog. nálunk pl. ez volt: a sok veszekedés miatt kacsintott félre a barátom. haragszom rá, de mind a ketten felelősek vagyunk, hogy idáig eljutottunk. a megcsalás inkább a tünete volt a probléma gyökerének, és szeretjük egymást, úgyhogy újrakezdtünk mindent, csak másképp:)

máskor meg buli hevében, részegen történik meg, mert egy hosszú kapcsolat alatt férfinek/nőnek akarja érezni magát az egyik fél.

van olyan is, hogy dacból, vagy dühből teszi meg az egyik fél, pl összevesznek, elmegy buliba, smárol egy csajjal (ismerősöm csinálta, a csaj ki is dobta utána).

de azért is lehet, mert félnek elköteleződni. félnek a csalódástól, és inkább több vasat tartanak a tűzbe.

na kb ennyi jutott eszembe:)

2011. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont azon gondolkoztam a múltkor, hogy a középkorúak szidják összevissza a fiatalokat, hogy fűvel fával kefélnek, meg ilyenek meg olyanok, közben ők sem különbek. Egy másik fórumon írta egy csaj, hogy ő bizony megcsalta a férjét, és egyáltalán nincs lelkiismeret-furdalása, nem bánta meg. Én ott írtam, hogy nem ítélkezem, nem akarok főbe lőni senkit emiatt, de nem értem, hogy miért lett ilyen természetes a megcsalás. Rögtön nekem estek a nagy és bölcs középkorú nők, hogy én csak azért gondolom így, mert még fiatal vagyok, és ennyi idősen, mint én ők is elítélték. Hiába írtam, hogy nem ítélkezem, csak azt nem értem miért olyan természetes ez, elkezdtek ironizálni, meg beszólogattak nekem, hogy igazam van, nagyon nagy bűn, hogy ők is vágynak egy kis gyönyörre. Nagyon édesen biztatták egymást egyébként....
2011. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én sosem csalnám meg a szerelmem:) Ő a mindenem és kell nekem:) 9 hónap$
2011. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Valóban az lehet a kulcs, hogy mert kapcsolatfüggők az emberek. Mindegy kivel, de kapcsolatban legyen. Türelmetlenek, nem várják ki azt az embert, akit tisztelni tudnak, becsülni. Mert aki megcsalja a társát, az nem becsüli a másikat.

A másik meg, hogy nagy divat hangoztatni ma a kommunikáció fontosságát, még sem csinálják a párok! Ha a nő félrelép, annak valószínűleg az az oka, hogy nem kap elég figyelmet otthon, amit miért nem mond el? És ha elmondja, de nincs változás, akkor miért nem lép ki a kapcsolatból? Mondjuk ez család, pici gyerek, lakáshitel esetén azért nem olyan egyszerű... Szóval az összefoglalás, hogy nem tudom:))))


Fiataloknál egyáltalán nem értem, amikor ott vagy 22-23 évesen, könnyen találnál új partnert, de nem, nem lépsz ki a nem működőből, ahol nyilván nem illetek össze, hanem inkább félrekefélsz. Ennek semmi értelme:))

Na, mondjuk én még nem keveredtem ilyen helyzetbe szerencsére, nem csaltam még, és nem csaltak még, vagy hát nem tudok róla:)

23N

2011. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!