Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál már msnen?

Figyelt kérdés
kort és nemet is kérek, és ha lehet rövid sztorit.
2010. júl. 1. 21:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Velem szakítottam már sms-ben

És msn-en is :'(


17/L

2010. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
SzakítottaK*
2010. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

nem, mert ez egy undorító dolog..

ha egyszer szeretted azt az embert, akkor legyen bármi is a szakítás oka, de tudj a szemébe nézni.. és legalább akkor, utoljára légy hozzá őszinte..

18/L

2010. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
Igen, még pulya koromban. az volt az első és az utolsó. egy szarnak éreztem magam.
2010. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
ja és 21 L
2010. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%

velem szakítottak, aztán visszakönyörögte magát, utána stílusosan én is ott szakítottam vele

17f

2010. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nekem végül is sms-ben, vagyis az utána következő telefonhíváskor sikerült, pedig nem is "terveztem".


Kb. 1 hónapja jártunk a sráccal, és kaptam tőle egy olyan sms-t, hogy mindent el fog követni, hogy halálosan belé szeressek. Erre én visszírtam, hogy sok sikert. És akkor felhívott, hogy persze, mert biztos szakítani akarok, csak nem merem kimondani, mert félek . . . és ez a "félek" kiverte nálam a biztosítékot, és akkor azt mondtam, hogy jó, akkor szakítsunk.

Én 16 éves voltam, a srác 28!

2010. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Velem igen. első barátom ... (3évvel volt öregebb)másnap nem mert a szemembe nézni. azóta nem is irt, nem is beszéltünk és már csaja van.. olyanokat talált ki, hogy nincs ideje, meg fél az előző csalódásaitól. de utólag kiderült, csak gyerekesnek tartott... nos, ki is a gyerekes ? :/
2010. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
NEM!..."gec.igörény" dolog
2010. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
20/f voltam (9.)
2010. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!