Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondják, hogy regeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, hogy regeteg megcsalás történik amiatt mert az egyik fél "nem éli ki magát". Erről mi a véleményetek, tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 21:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem ha valaki jó idős koráig szűz marad,az azt tanúsítja hogy ö nem akar és nem is akart soha kalandokat.Nem elég bizonyíték az hogy ö eddig sem ment kapcsolatokba? Ennél nagyobb bizonyíték nem létezik a tisztességére,szerintem becsüld meg a párod,mert ritka kincs az ilyen.És ha te leszel az első,igazán hálás lehetsz hogy téged választott,mivel már bizonyította hogy senki más nem kellett eddig.
2010. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%
Attól, hogy valaki félénk, vagy nem tudja hogyan közelítsen a lányokhoz, még nem biztos, hogy nem vágyik rá. Hülyeséget írtál, előző.
2010. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy az emberek önzőek, és elszomorító, hogy ennyire a szex határozza meg az életüket. Mennek az ösztöneik után, mint az állatok...és mégis miféle szöveg ez, hogy "nem élte ki magát"? Érdekes, nekem 19 évesen miért nem volt még erre szükségem, hogy kiéljem magam, hogy menjek össze-vissza, fűvel fával összejönni és azt tenni, ami csak eszembe jut? Hát nem kérek belőle. Ez lelkivilág meg érzésvilág kérdése. Nem vágynék én semmire, csak arra, hogy találkozzak olyan fiúval, akivel mi vagyunk egymásnak a minden. És eszembe sem jutna félre lépni, mert aljas és gerinctelen dolog. Életemben nem vágytam még ilyesmire.

19/L

2010. júl. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó, az életed még nem sok, úgyhogy ne vonj le messze menő következtetéseket. Leszel te is 30, meg 40, és ha már 20 éve ugyanazzal a pasival fogsz élni, aki addigra már nem olyan lesz, mint amilyennek megismerted, lehet, hogy nem tudsz majd ellenállni a kísértésnek. Ne ítélj el másokat. Ezekben az esetekben nem tinédzserszexről van sz szerintem.
2010. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

13:13 nem félénk egyáltalán, sőt, nem is gondoltam volna rolla hogy még nem volt lánnyal(mármint a viselkedéséből következtetve), valamiért nem akarta

leginkább a 12:14-es, azthiszem leginkább veled értek egyet:) és megbecsülöm nagyon ésszeretem. Örülök is neki h én voltam az a személy neki akivel úgy gondolta, hogy érdemes. Csak annyi dolgot hallani az emberektől, úgy eldilemmáztam a dolgon és kiváncsi voltam, hogy ki mit gondol erről a témáról.

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat :)

2010. júl. 5. 22:23
 16/16 anonim ***** válasza:
kedves kérdező,én vagyok a 12:14 -es válaszíró és örülök hogy így döntöttél.Megvagyok róla győződve hogy ö egy tisztességes fiu akiben több a romantika és magasabb az érzelmi intelligenciája mint sok más fiúnak.Ezért nem értik sokan miért nem követi a vagány és éretlen társait.Nekem volt illetve van is egy fiú ismerősöm,aki 26 évesen még szűz volt.El is határoztam hogy ha úgy alakul elcsábítom.Nem életre mert nem volt olyan érzelem.De több évig tartó barátkozás,találkozások sem vezettek sehová.Pedig tetszettem neki,de érzelem nem volt köztünk és ezért nem jutottam semmire.Persze nem támadtam le,megértettem mivel megbeszéltük a dolgokat miért nem tudjuk összehozni,hiszen csak egy kaland lenne.Hát ép ezért,addig meg volt nélküle,azután is.Azóta eltelt már több mint 10 év és ö megtalálta azt a nőt aki első volt életében,szerette és szereti és a mai napig vele van:) Én meg persze tisztelem mint régi barát és a kapcsolatát is,már csak évente váltunk pár szót.A lényeg hogy van olyan eset mint a tied,és kívánok sok boldogságot vele.
2010. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!