Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondják, hogy regeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, hogy regeteg megcsalás történik amiatt mert az egyik fél "nem éli ki magát". Erről mi a véleményetek, tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Basztak már rám, és én is basztam már rá. Amíg a felek önmagukban nem képesek ezt a kiéltem-e magam dolgot tisztázni, addig ne nagyon bonyolódjanak komoly kapcsolatba. Bár itt felvetődik a kérdés hogy miben? Sok minden olyan van ami gondot okoz egy kapcsolatban. Lehet egy hobby, de a leggyakoribb a másikkal való szexuális kielégületlenség. Én úgy vagyok vele, hogy láttam már ezt azt. Vannak élményeim azokról a dolgokról amit ki akartam legalább egyszer próbálni az életbe. Most van egy csodás barátnőm. Mindent megad nekem az ágyban amire nekem szükségem van. Elméletileg én is a toppon vagyok nála. Ki tudom elégíteni úgy és akkor ahogy ő akarja. Ergo mindent megkap tőlem. És szerintem ez a gond a fiatalokkal. Nem várják meg azt a pontot hogy elmondhassák hogy: - Oké kipróbáltam mindent, tudom mi lenne az a szükséglet ami a minimum, úgy hogy az nem zavar. Ha pl egy anális szex a mostani barátnőddel nem kivitelezhető a lány miatt, de amúgy előtte úgy franciázik mint még előtte soha senki, akkor szerintem megéri az áldozatot. A fiatalok éljék ki magukat. Kurjanak azzal akivel csak jól esik (GUMIVAL) és majd elválik, hogy kiből lesz aztán is egy szemétláda, és kiből lesznek a jó házas emberek. ÜDV23F
2010. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Ez így van. Nagyon fiatalon házasodtam, tulajdonképpen az első szerelmem feleségül vettem húsz évesen. A szerelem pár év alatt elmúlt, és hiába igyekeztünk, kezd kihűlni a kapcsolat. Megnézem a nőket, és már nem sok kell, hogy beleszeressek valakibe. Semmi sem hozhatja vissza a feleségemmel azt a pezsgést, amit csak egyszer, a kapcsolatunk elején éreztem, de más nőktől ma is megkaphatom. Nehéz így hűségesnek maradni, nem is fog menni.
2010. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor kérdem azt, h érdemes-e félni, ha az egyik fél kiélte magát a másik pedig szűz.(hozzáteszem nem tini)
2010. júl. 1. 22:08
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez igy hülyeség, h szűz. Az első neki a tapasztalt fél volt.
2010. júl. 1. 22:10
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

ÉN tudnék így általánosítani ebben a kérdésben !

Nekem van olyan barátnőm aki ahhoz ment hozzá aki elvette a szüzességét és a srác i szűz volt és a mai napig boldogok és félreke.félésről sem tudok !

Én a második pasimhoz mentem hozzá és az előzővel 7 évet voltam ! és boldogok vagyunk 6éve !

szóval szerintem nem a kiélés a probléma, hanem az, hogy hagyják kihűlni a kapcsolatot !

2010. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ohh... hát így állunk. Nézd. Én azt tanácsolom, hogy érezzétek jól magatokat. Ha nem nála üt ki hamarabb, de nyakamhoz a bökőt hogy nálad aki szűz el fog egyszer indulni egy olyan dolog, hogy milyen lenne mással is. Milyen lenne vele lefeküdni? És ha ez beindult a kis fantáziádba akkor nincs már visszaút. Nagyon kevés olyan kapcsolta van a világon ahol a "beavatott" a beavatójával maradt. Amíg tart addig tartson. Érezz Te is szerelmi bánatot, de érezz sok örömöt is. Ennek az egyvelege előbb utóbb kialakítja a személyiséged. A lényeg hogy védekezz és érezd jól magad. Dugj azzal aki tetszik, aki hagyja magát. ÜDV23F
2010. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szerintem nincs, hogy "nem éli ki magát". Egyzserűen az egyikfél már nem kötődik a másikhoz, más után vágyódik, de nem meri/akarja bevallani ezt a párjának, emiatt inkább titokban csapja a szelet egy harmadiknak.
2010. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért az érzelmek kihűlése mellett az sem mindegy, hogy az első szexuális kapcsolatodban élsz még 30 évesen is, vagy bolt 5-6 nőd, pasid, mielőtt megtaláltad életed párját. Ha nem volt más soha, sokkal könnyebben fogsz elcsábulni, de persze ez típusfüggő is. Vannak, akiknek a szex egy sokadlagos szempont, ők a heves érzelmek elmúltával fognak megcsalni.
2010. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

23F-nek :)

Nem én vagyok a szűz.



Köszönöm az eddigi válaszokat.

2010. júl. 1. 23:35
 10/16 A kérdező kommentje:
És én vagyok a lány.
2010. júl. 2. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!