Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok összezavarodva?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok összezavarodva? Páromat nagyon szeretem, ő is engem. Minden kívánságomat lesi. Mégis úgy érzem, nem tudom viszonozni neki ezt! Szüleit sem kedvelem annyira, nem szeretek náluk lenni.

Figyelt kérdés
Kisfiunk októberben született, azóta nyílván kevesebb időnk van egymásra.Mit tehetnék, hogy jobban kifejezzem szeretetemet? Miért érzem azt, hogy röpke egy év alatt elmúlt a lángolás? Közben pedig ha belegondolok, belepusztulnék, ha elveszteném. Nélküle nem tudnék tovább élni! Milyen érzések keringenek a fejemben?
2010. júl. 1. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed nem tudsz többet adni amire azt mondod te is hogy elég, akkor ne adj többet. Mert nem attól több valami hogy mennyiségileg, hanem tartalmilag. Gondolj csak bele mi lenne ha Te nem adnád meg neki a hűséget, tiszteletet, szerelmet, szeretet?! Ugye hogy mindjárt más?! ÜDV23F
2010. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!