Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok összezavarodva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Miért vagyok összezavarodva?

Figyelt kérdés
Nah szóval az a helyzet hogy megismerkedtem egy lánnyal felvettem msnre...kiderült hogy tetszünk egymásnak...találkozót különböző okok miatt még nem tudtunk szervezni:( Meg mutatta megát webcamon és nagyon furi meg minden meg egyszerüen jó ha vele beszélek meg egyszerűen szeretem...De amikor kamozunk egyik pillanatban tetszik nagyon a másikban csak egy kicsit...miért lehetek össze zavarodva? talán találkozó majd segíteni fog az egészen hogy több lehet e köztünk mint barátság? elöre is köszönöm a válaszotokat...
2011. ápr. 11. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Papír, gomba?
2011. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat..vagy én fogalmaztam rosszul...vagy te vagy akkora tuskó hogy egy kérdést NORMÁLIS nem bírsz értelmezni...vagy elviccelödgetsz ezen..:)
2011. ápr. 11. 21:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez természetes!


Majd kinövöd!

2011. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, gyerek vagy még. Szívj el egy jointot, verd ki, és menj aludni. 22L =)
2011. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ehh nem füvezek:'D
2011. ápr. 12. 15:26
 6/9 Feri Nausz ***** válasza:
mert fejbebasztak egy 13 kilós betontörő kalapáccsal!
2011. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hm. Nem tudom hány éves vagy, ha 20 fölött akkor vagy sík hülye vagy vagy nem tudom. Egyébként pedig normális, de inkább csak annyit mondok hogy ne netten vezesd le az energiáidat, mint ahogy kérdést írsz ide, mert a végén még szép lassan függővé válsz. Na nem probléma, de egyébként is sokkal élményesebb Való világban megdumálni dolgokat.



Bár végül is semmi sem kielégítőbb mint egy tökéletesen végrehajtott fejlövés

2011. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szánalmasnak tartom ezeket a kommenteket amiket az elöbb olvastam. nem azért irunk ide kérdéseket hogy különböző bunkó embereket ismerjünk meg , hanem azért mert segítségre van szükségünk. Nektek milyen érzés lenne ha ti tennétek fel kérdést , és segitségre lenne szükségetek és helyette ilyen gyerekes bunkóságokat kapnátok?(: szánalom.

15éves fejjel felfogom ezeket a dolgokat...

Kedves kérdező, szerintem minden jobb lesz ha találkoztok.. Ha meg esetleg nem tetszik akkor meg hagyod az egészet:) mit veszthetsz?!

2011. ápr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
semmi igazad van utolsóó köszi mindenkinek:)
2011. ápr. 21. 13:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!