Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok ideig fognak járni? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ideig fognak járni? Vagy van még esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem és azt hiszem szerelmes is lettem belé. Korábban akart velem járni de mindig elutasítottam én hülye a magasságos problémák miatt. Mivel egy kb. egy fejjel alacsonyabb mint én. Na meg a haverjai is mondták hogy Ő csak arra megy és hogy minden lánynak ugyanígy csapja a szelet. De annyi mindent átéltünk együtt annyira aranyos!Most járok egy másik fiúval de nála nem érzem azt amit ennél. És valamelyik nap bejelentette hogy van barátnője nagyon hosszú idő után.
2008. nov. 9. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak egy hétig járnak, de az is előfordulhat, hogy egy évig, vagy még tovább. Ezt így látatlanban nem lehet megtippelni.

Az viszont érdekes, hogy most egyszerre mindkettőtöknek lett valakije. Ha neked lett előbb barátod, és neki csak utánad, akkor lehetséges, hogy azért lépett tovább, mert te is ugyanezt tetted; egyébként meg eddig várt rád.

De ez persze csak egy merész ötlet, inkább ne éld bele magad!

Sztem az lenne a fair, ha ezzel a fiúval - akivel most jársz - nem maradnál sokáig együtt (mivel nem vagy belé szerelmes), hanem nyitott szemmel járkálnál, próbálnál ismerkedni, a másik fiú pedig vagy szakít a lánnyal és akor léphetsz, vagy pedig boldogan élnek, ez esetben pedig te is találsz majd valakit, akivel boldog lehetsz.

2008. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :)

igazad van lehet nem kéne ezzel a fiúval továbbra együtt maradnom...de mégis mit mondanék neki...meg nem akarom megbántani

a másik ok meg az hogy hiába szakítanék vele és nézelődnék más pasik után...ha egy szuper jó pasival lenne randim akkor is csak Ö járna a fejemben. A jelenlegi barátnőjét megnéztem egy képen...nem egy szépség de ha szereti...na meg nem akarom elbízni magam de ha ennyire odavan a bnöéért akkor miért ír nekem mindig msn-en is(és ha lelép akkor úgy köszön el hogy szia szépségem, meg faggat hogy hogy vagyok a jelenlegi barátommal stb..nem akarom elbízni magam de úgy érzem nem vagyok számára teljesen közömbös) meg a buszon is mindig odaül hozzám. Na meg mondja nekem hogy most már csakis a barátnőét szereti holott pár napja még engem fűzögetett és nekem vallott szerelmet...pff ki érti őket?!

2008. nov. 9. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!