Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani fog velem ezért?

Figyelt kérdés

Gördeszkázom, és ez nem tetszik a barátnőmnek, mert fél, hogy egyszer nagyon megsérülök. Én nagyon szeretek deszkázni, és őt is tiszta szívemből imádom. Viszont nem tudom, hogy ezért képes lenne szakítani velem.. nem tudom eléggé meggyőzni, hogy profi vagyok, mert ő látott már profit megsérülni..

szerintetek szakítani fog velem ezért?


2010. júl. 1. 19:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

én trialozzok.nekem is fennál a sérülés veszélye és ha nem tetszene egy lánynak akkor leszarnám.szakitsom velem ha akar.nekem akkor is a triál lesz az örök szerelmem(LL):D


18F

2010. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna, ha a pasim deszkázna. csak ne lássam megsérülni vagy elesni. ha ezeket nem látom semmi akadája, hogy a fiú deszkázzon.
2010. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
L/18
2010. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
de ő azt mondta hogy azért fél hogy megsérülök mert nem bírná ki a fájdalmamat... tehát biztos szeret.. nem??
2010. júl. 1. 20:28
 15/17 anonim ***** válasza:

igen :D

csak kicsit túlzásba viszi, de szeret téged, ha ezt mondja :D

2010. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A védőfelszerelés jó ötlet volt. Használsz ilyen eszközöket?
2010. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
használok könyökvédőt és térdvédőt..
2010. júl. 2. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!