Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Túl rövid a kérdésed bla bla bla

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, de sokak szerint alig látszok 13,14-nek. Alacsonyabb vagyok mindenkinél , és elég lenézően viselkednek velem. azt mondanom se kell, hogy a korom beli csajoknál esélyem sincs, de amikor megpróbáltam méretre hozzám passzoló lányoknak udvarolni, azok elküldtek amint megtudták a koromat, hogy milyen fogyatékos vagyok, hogy ilyen kis termetű vagyok lyen idősen. egyébként nem betegség, vagy ilyesmi. Amúgy se kövér,se vézna nem vagyok, izmos (de nem ilyen bodybuildinges.
2010. júl. 1. 19:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Csak nem Justin Bieber-hez van szerencsénk?o.O
2010. júl. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Majd 30éves korodban örülni fogsz annak a 3-4 évnek amennyivel kevesebbnek nézel ki, amúgy is a csajok buknak a kölyökképű pasikra.
2010. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én 21 évesen vagyok 160cm körül,és letagadhatok 3évet kb...nem zavar,néha jól is jön,csak pasit találni nem könnyű,mert általában aki nekem tetszik az mindig fiatalabb...21L
2010. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!