Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Túl rövid a kérdésed bla bla bla

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, de sokak szerint alig látszok 13,14-nek. Alacsonyabb vagyok mindenkinél , és elég lenézően viselkednek velem. azt mondanom se kell, hogy a korom beli csajoknál esélyem sincs, de amikor megpróbáltam méretre hozzám passzoló lányoknak udvarolni, azok elküldtek amint megtudták a koromat, hogy milyen fogyatékos vagyok, hogy ilyen kis termetű vagyok lyen idősen. egyébként nem betegség, vagy ilyesmi. Amúgy se kövér,se vézna nem vagyok, izmos (de nem ilyen bodybuildinges.
2010. júl. 1. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szar ügy, ilyenkor mit tudsz tenni? Keress törpe csajt?:D
2010. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Majd megférfiasodsz légy türelmes :)
2010. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

van aki később érik. van 1 srác, centit nem tudok de én 176 vok, ő pedig kisebb nálam viszont jóval idősebb:D sztem vagy 3-4 év. nem ismerjük egymást(még;D) de belebolondultam..ahwww... szal sztem majd te is megérsz és ez nem a méretektől függ hanem a kisugárzástól.

Ł15

2010. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én 14/L vok, és 151 cm. :D Nálam tuti nem vagy alacsonyabb. :)
2010. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy még rendes méretü lányok is vannak :D Az egyik osztálytársnőmet első nap a suliban lecsókolomoztam, mert azt hittem hogy tanár, pedig 1 évvel fiatalabb nálam.
2010. júl. 1. 19:51
 6/13 anonim ***** válasza:
ne hidd, hogy ez minden esetben kizáró ok :) majd aki tényleg szeretni fog, azt nem fogja zavarni. hidd el, tapasztalat.
2010. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amúgy te hány cm vagy, kedves kérdező?:)
2010. júl. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne szomorkodj haver! Az én általános iskolámba is járt egy alacsonyabb srác. Mindig azt hittük, hogy rossz osztályba ment be, mert 2-3 évvel fiatalabbnak nézett ki, mint az osztálytársai. Olyan 18 éves korára kielőzte a vele egykorúakat.

Egy kicsit később érett be.


Vedd lazán a dolgot, és nézelődj a lányok körében, ki az akinek bejösz. Egy-két mosoly és kiderül, hogy ki az akinél kezdeményezhetsz.


A veled egykorú lányok nem csak tőled nem akarnak semmit, de a magasabb fiúkat is hanyagolják ebből a korosztályból. A lányok (nagyrészt) az idősebb fiúkra buknak.

2010. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26 vagyok és 170cm.eleget kaptam a csajoktól hogy ekkorára nőttem csak. van hogy még felisháborodnak. pedig nemvagyok tolakodó. sőt extrafélénk vagyok. nekem jobb elbujdosnom. nincs esélyem a 150 centis csajoknál se mert azoknakis 180centis pasi kell.
2010. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Figyelj, Tom Cruise sem egy égimeszelő, mégis "jó dolga van".

Ne keseredj el, időben megtalálod a párod! ;)

2010. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!