Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy végre nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre nekem is legyen barátom?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ciki, de itt vagyok 18 évesen és még soha nem volt fiúm... Sokáig zárkózott voltam, de egy ideje próbálok megváltozni, és megy, nyitottabb vagyok. De valahogy a fiúk terén még semmi. Nem mondom, hogy még egy fiú se akart járni velem, mert nem igaz, több is, nem sok, de volt pár, csak én elhessegettem magamtól őket, hogy most nem alkalmas mert tanulni kell, vele nem lehet, mert egy évvel fiatalabb nálam stb-stb. Segítsetek kérlek, mert már nagyon vágyom arra, hogy nekem is legyen valakim, de nem tudom mit tehetnék ennek érdekében... Akárhányszor látok egy párt, elszomorodok, mert nekem nincs, akit úgy szerethetnék, mint ők egymást :((
2010. júl. 1. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát próbálj megismerni több embert, ha gátlásosabb vagy élőben, akkor neten is keresgélhetsz akár....és ismerd meg őket, és aki bejön attól ne parázz, adj neki 1 esélyt:)


17/F

2010. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Timi: ) ***** válasza:

Ne zárkózz be,járj nyitott szemmel,nem fog a szádba" repülni a pasi.

Járj el társaságokkal,vagy egy barátnőddel,akár sétálni,kinéztek egy pasit és próbáltok szóba elegyedni vele,ez azért jobb,mert nem egyedül vagy,ott a barátnőd és hátha bátrabb lennél.

Öltözz szép ruhákba,foglalkozz,szépítgesd magad és mondogasd magadnak a tükörben szép vagyok,csinos vagyok és eközben nő az önbizalmad és még szépülsz is egyúttal kívülről és belülről is.

Nyugi!

23/L

2010. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mintha magamról olvasnék, csak én 21 vagyok :S


Szerintem legyél csinos, kedves. Előbb utóbb jönni fog az a pasi aki neked kell. :) És remélem az is aki nekem :D

2010. júl. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!