Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek korai számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai számomra az, hogy barátom legyen?

Figyelt kérdés

A kapcsolat nem annyira komoly, tehát még alakulóban van. És nem csókolózásról vagy más "komolyabb" dologról lenne szó, hanem arról, hogy sétálunk, beszélgetünk stb. Max kezet fogunk. Ő 15, én 13. És ismerjük egymást egy ideje. Korai nekem az ilyen? És hogyan mondjam el anyámnak? Komoly válaszokat kérek, ha lehet. Köszönöm.


13/lány.


2011. aug. 28. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

sztem , nem korai , sőt még a csók is belefér esetleg tipi-tapi, viszont pettinggel én várnék kb 15 éves koromig..szex meg 16.

én így látom :)

19L

2011. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Ezzel a hozzáállással teljesen okés.
2011. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem nem korai. nekem is volt barátom 13 évesen, de semmi csak semmi nem volt csaj szájra puszi. anyud ha konzervatív meg fogja érteni és még örülni is fog neki, vagy egyszerűen ne mondd el neki. nem kell mindenről tudni. a szexel és a pettinggel is várjatok még. csók hát elösször inkább halpuszi, utána jöhet a nyelves is.

sok szerencsét. :)

15/L

2011. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, csak egy baj van: ha nem mondom el a szüleimnek, akkor hogy találkozzunk? Hazudni pedig nem szeretnék, mert egyszer azt mondtam hogy a barátnőimmel voltam, s kis híján megtudták.Elvégre mégis a lányuk vagyok..
2011. aug. 28. 13:29
 5/13 anonim ***** válasza:

ne mond meg neki h több van köztetek mint barátság, mindenkinek lehet fiú barátjai is aki csak barát. mond azt neki h vele találkozol.

amugymeg abban igazad van hogy a lányuk vagy igen. mikor éppen jó kedve van ülj le vele beszélgetni, kezd úgy hogy képzeld anya van egy srác akinek nagyon tetszek, és szerintem is olyan kis aranyos.. innentől anyud majd ugyis veszi a lapot jobbesetben.

szerintem semmi kifogása nem lenne ellene, ha nem fogsz vele 13 évesen lefeküdni..meg ha ismeri a srácot és jógyerek. próbáld csak meg :D

2011. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 13 évesen lett barátnőm a kapcsoat 2éve tart.

Amikor otthon elmondtam, hogy tegnap tabarátnőm van kis híján cigánykereket dobtak örömükben.

16/F

2011. aug. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jah és ez a ""13szeremcsétlen szám ne csináj semmit"" nah ennélnagyobb barom ságot életmben nem halottam.
2011. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatásokat! :)
2011. aug. 28. 14:56
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan mondd el anyukádnak biztos megfogja érteni :) és szerintem sem korai. ismerek egy lányt aki 11 éves, van barátja és már aludt is a csajnál. ez azért korai. és nem a gál biankáról beszélek! xdd bár az is lehetne -.-
2011. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korai, bocsi :D
2011. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!