Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek korai számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai számomra az, hogy barátom legyen?

Figyelt kérdés

A kapcsolat nem annyira komoly, tehát még alakulóban van. És nem csókolózásról vagy más "komolyabb" dologról lenne szó, hanem arról, hogy sétálunk, beszélgetünk stb. Max kezet fogunk. Ő 15, én 13. És ismerjük egymást egy ideje. Korai nekem az ilyen? És hogyan mondjam el anyámnak? Komoly válaszokat kérek, ha lehet. Köszönöm.


13/lány.


2011. aug. 28. 13:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez így nem korai, viszont nagyon aranyos! Hajrá. :D

Anyukádnak meg egyszerűen említsd meg, hogy "Anyu, képzeld, van barátom! ^^" :D

2011. szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem korai én a "fiúzást" séta mozi állat kért első csók meg ilyenek 12 évesen kezdtem el,aztán egyiket tettem másikat vettem s végöl 16évesen lekomolyodtam.(még most is együtt vagyunk)

Egyáltalán nem korai,próbálj ki minél több fiút,csak ügyelj hogy ne forduljon komolyra a dolog !

De nagyon édike vagy amúgy !

Hajra 20\L

2011. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ^.^
2011. szept. 5. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!