Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Barátom nemrég elhagyott azzal az indokkal h nem szeret,és ő nem érzi korrektnek így a dolgot...oké,elfogadtam.Aztán kiderült h azért hagyott el igazából,mert nem érezte úgy h kapcsolatban van.Kérdeztem miért érzi így,mondta mert nem féltékenykedtem,nem viselkedtem paranoiás pi**aként mint az előző női,nem hisztiztem ha ránézett egy másik lányra,és ezért ő nem érezte úgy h kapcsolatban van...komolyan csak én képedek el,hogy az embereke egyre abnormálisabbak?
2010. júl. 1. 17:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Már minden baj egy kapcsolatban????? :O
2010. júl. 1. 17:36
 2/9 anonim ***** válasza:

ó bárcsak kifognék egy ilyen nőt!

nincs hiszti? nincs féltékenykedés?

gyere hozzám feleségül! most! :D

2010. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pff....jobb lesz neked a gyerek nélkül szerintem.

Hát ez vicces, mint az oviban. Nem lehet a srác a helyzet magaslatán. Inkább örülne neki, hogy nem vagy olyan. De hát ha neki ez kell...bár nem értem, miért élvezi. Biztos kedvez az egójának, ha egy csaj ezt csinálja.

2010. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez tényleg nem normális... azt meg kell hagyni... de ha neki a féltékenykedés kell, akkor figyelem hiányos... ha szereted még akkor hisztizz és féltékenykedj, ha ránéz egy másik csajra... aztán meglátod mennyire tetszik ez neki xd:D
2010. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
az ilyen ember egyszerűen még gyerek gondolkodás terén és em érdemel eg egy párkapcsolatot szerintem. Főleg olyan embert mint te. Hagy ott a p...-ba a kis hisztis pocst! Majd rájön idővel hogy az olyan ember ér valamit aki nem azt tezsi mint az exei..
2010. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nem érdemel meg egy párkapcsolatot.. az előző író voltam. bocsi a helyesírási hibákért
2010. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez csak egy hülye kifogás volt a részéről, de az is lehet, hogy jót tesz az egójának, ha egy csaj féltékenykedik mellette. Arra gondolok, hogy ha te féltékenykedtél volna mellette, és hisztiztél volna ha ránéz egy másik lányra, ő úgy érezte volna, hogy nélkülözhetetlen számodra. Remélem érted, mit akartam ebből kihozni. Nem fényezted eléggé az egóját...
2010. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem probléma.Köszi a válaszokat.Nem kell otthagynom,ő már megtette :D,de jobb is így,kívánok neki egy aranyos idegbeteg barátnőt
2010. júl. 1. 18:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó..értem értem,és a kérdesben rosszul fogalmaztam,mert először az egyik haverjától tudtam ezt meg utána kérdeztem rá,és akkor ő is elmondta,szal szerintem tényleg így van.Én meg nem vagyok az az ember aki bárkit is fényez...
2010. júl. 1. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!