Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti hogy tűritek/kezelite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy tűritek/kezelitek a barátnőtöket amikor menstruál?

Figyelt kérdés
Mert az én barátnőm akkor nagyon hisztis, rossz a kedve, néha beszélni se lehet vele, tapintatlan stb. Kicsit elegem van már az ilyen viselkedésből még akkor is, ha ez csak abban a pár napban jelentkezik.
2010. júl. 1. 14:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Azért egy kéztörésnél nem igazán működnek másképp benned a hormonok, mint szokásosan.
2010. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, aki nem menstruált még (és gondolom fiúk, nálatok ez a helyzet), az ne izéljen már, hogy "biztos csak hiszti".

Igaz, van aki meg sem érzi, de pl nekem úgy szokott fájni, hogy néha alig tudok kikelni az ágyból. Persze nyilván megpróbálok normálisan viselkedni a partneremmel, és ha kiborulok, utána bocsánatot kérek tőle...

De azért akkor sem kellene azt hinni, hogy csak megjátsszák.

Jóhogy azt nem mondjátok már, hogy a szülésnél is csak poénból ordítanak a nők...


És az milyen, mikor a férfiak az óvszer miatt hisztiznek? Szerinted az rosszabb, hogy egy gumi van a faradon, mintha 5 napig fáj az egész hasad meg derekad, és folyik belőled a vér?

Gondolkodjatok már el...

2010. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
omg.. -.- erre a kérdésre már nem tudok mit mondani :D
2010. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
sok nőnél tényleg nagyon durva tud lenni az az 5 nap. egyébként a fogamzásgátlók tudnak enyhíteni rajta, de ez sem válik be mindnekinél. nekem szerencsére hat, de foggátló nélkül én olyankor naponta 4× 5× fürödtem forró vízben, mert a meleg görcsoldó. egyébként gondolj bele hogy milyen amikor neked görcsöl néha a hasad, ha volt már ilyen. na azt képzeld el 5 napon keresztül nonstop. a hormonok közrejátszása nélkül is elég hisztis lennél tőle.
2010. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
de az én barátnőmnél se fájdalom se görcs, szóval semmi fizikai szenvedés, csak hiszti hiszti hiszti hiszti hiszti...
2010. júl. 1. 15:23
 16/19 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes, nekem még egyik barátnőm se nyavajgott, ha menstruált. Húgomnak vannak nehéz napjai, de ő is próbál normálisan viselkedni. Ha fizikai kellemetlenséggel jár a dolog, akkor a pasinak megértőnek illene lennie, de a viselkedésbeli dolgokat meg a lánynak kell tudnia kezelni. Beszélj vele erről (mert az nem lehet kifogás, hogy menstruálok=bunkó vagyok mindenkivel, vagy igen?). Légy megértő és türelmes.
2010. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 199303 ***** válasza:
77%
szia értsed meg abarátnödet tudom kicsit nehéz de megkell. ilyenkor a lányok sokkal ingerültebbek mert hát elég kelemetlen érzés a dolog. mint ahogy az egyik válaszolo is mondta a nyiltsebes dolgot képzeld el és akkor megtudod milyen érzés lehet ez nekünk... 17/L
2010. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
82%
kedves paraszt pasi társaság! (tisztelet a kivételnek!) erről ti sose fogtok tudni semmit! tényleg lehet hisztis vki ilyenkor, én pl iszonyúan sokat tudok aludni és szomorú vagyok, pedig nem akarok az lenni! ez vérveszteség idióták! persze h felborul a szervezet! de vannak olyan pasik akik egy kis tűszúrástól is napokig nyafognak, v vmi kisebb megfázás! sztem ilyenkor a nő nem bezárja egy spájzba, hanem ápolja! ennyit erről! kérdezőnek: látszik h nem komoly a kapcsolatotok... 25L
2010. júl. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem szabályos tolófájásaim vannak fél napig.
2010. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!