Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti hogy tűritek/kezelite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy tűritek/kezelitek a barátnőtöket amikor menstruál?

Figyelt kérdés
Mert az én barátnőm akkor nagyon hisztis, rossz a kedve, néha beszélni se lehet vele, tapintatlan stb. Kicsit elegem van már az ilyen viselkedésből még akkor is, ha ez csak abban a pár napban jelentkezik.
2010. júl. 1. 14:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
hat, elég paraszt vagy.. :D meg kell érteni őket..
2010. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
én be szoktam zárni a spájzba.
2010. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
képzeld azt hogy egy nyílt seb van rajtad, ami folyamatosan vérzik, s folyamatosan tamponálni kell. szerinted te hogy éreznéd magad ilyen állapotban?
2010. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én próbálom megérteni, de nem hiszem el, hogy nem képesek a nők olyankor kordában tartani magukat. Szerintem csak simán megjátszák magukat, kihasználják a helyzetet, hogy olyankor a menstruálásra hivatkozva bármit csinálhatnak.
2010. júl. 1. 14:39
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
amugy meg ja, spajzba be.
2010. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
enyém sokkal nagyobb szexuális étvággyal rendelkezik, látszik rajta, hogy szinte forr, de ugyanakkor meg nemengedi akkor :D
2010. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
a nagyfiuk tudjak kezelni a helyzetet az a lenyeg :)
2010. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Beviz Elek ***** válasza:
70%

Hát olyankor elég nehezen lehet bírni a lányokkal. Az utolsó barátnőmnek simogattam a hasát, meg kézzel melegítettem mert azt mondta, hogy úgy jobb. Na meg persze ágyba kaja, pia. Sajnos neki elég nehezek az ilyen napok. Általában suliba sem ment olyankor. Persze sokkal hisztisebb volt. Néha megmondtam, hogy picit állítson magán, mert látja, hogy egy csomó mindent megteszek érte és nekem ne hisztizzen, mert az előző barátja sokkal rosszabb volt. (Annyit mondott, hogy ha vége, akkor szóljon és átmegy hozzá)

Olyankor nehéz megtalálni a középutat, hogy ne legyél egy nyálas papucs, se egy bunkó paraszt.

20/f

2010. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
3%

+1 a kérdezőnek.

Én is voltam már sz@rul, pl. amikor el volt törve mindkét karom, mégsem voltam se hisztis se bunkó :P Ez a csajoknak sztem csak egy rohadt jó kifogás mindenre.

2010. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
azért nemtudom mennyire lennétek a helyükben. az én párom amikor megjön neki ,ha nem vesz rá rögtön fájdalomcsillapítót, nembírja ki, fetreng a földön, szenved, volt hogy takarón keresztül vasalózták a hasát, mert annyira forróban birta csak elviselni úgyahogy....
2010. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!