Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Él valaki úgy házasságban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Él valaki úgy házasságban, hogy kisgyermekeik vannak, s kb 3-4 havonta van együttlét közöttük? Lehet így élni?

Figyelt kérdés

Ez már így marad mindig? Lehet így élni? A férjem mintha a "lakótársam" lenne, semmi élet nincs benne. Semmi huncutság, vagy vágy. Nem tudom, mi lesz így, én már teljesen ki vagyok lelkileg. Olyan, mintha nem is lennék nő. Csak anyuka. Pedig már beszéltünk is róla,utána volt egy-két " alkalom", aztán megint egy nagy nulla. Volt, hogy 6 hónapig semmi. :-(

Oda sem bújik, meg sem ölel sosem. Mintha valami haver lenne. Persze apukaként kiváló, csak "férfiként" hiányolok belőle már szinte mindent. Pedig szeretem.


2010. júl. 1. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2010. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hany eves vagy?
2010. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
32 éves vagyok
2010. júl. 1. 14:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Régóta őrlődik már ez bennem. Már a pszichológust fontolgatom.
2010. júl. 1. 14:35
 5/10 anonim ***** válasza:
bent volt a szülésen? van, akinek az az élmény, látvány egy időre elvette a kedvét...
2010. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van. :( Két éves a gyerekünk, mióta megszületett, semmi szex. Még azt se tudom, hogy hogy varrt össze a doki lent, szóval újra "szűz" lettem :(
2010. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem menjetek el valami nyugis üdülőhelyre pár napra. Ha lehet, gyerek nélkül. :) Sokszor az otthoni rutin kioltja a vágyat. Jelszó: Változatosság!! (új helyszín).
2010. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az jószándékú válaszokat köszönöm szépen.
2010. júl. 1. 14:49
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a moderátornak, hogy kitörölte a "csúnyákat".


Igen, benn volt a szülésnél, de csak a második babónál. Az első után is ilyesmi volt a helyzet. Talán egy fokkal jobb volt.

Jó lenne kivitelezni egy kikapcsolódást kettesben, elutazni valahová. Ez nagyon jó ötlet, már én is gondoltam erre, csak nehéz kivitelezni. Viszont semmi sem lehetetlen.:-)

Köszi azt a választ is, aki írta, hogy szintén nincs semmi és 2 éves a gyermekük. Talán Nektek is segítene egy nyaralás kettesben. Sajnálom, hogy Te is így vagy. Igazából ilyenkor már nem is maga a szex hiányzik, hanem maga a szerelem, hódítás. a férjeddel való közös boldog pillanatok. Az, hogy érezzétek, hogy szeretiktet egymást, és még mindig nőként néz rád., úgy, mint amikor megismert.Igaz?

2010. júl. 1. 15:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, én írtam a két év -es választ. Az az igazság, hogy én már nem is vágyom rá. Mi már 17 éve vagyunk együtt... :) Előtte sem voltunk túl aktívak.. (csoda, h a gyerek egyáltalán összejött). Úgyhogy nálam sajna a roló már le is húzódott.
2010. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!