Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Vagy egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Vagy egyáltalán mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én egy elég hosszú történetet írnék le ide, hogy megtudjam milyen döntést hozzak!

Kezdem onnan, hogy nekem volt egy nagyon hosszú kapcsolatom.Nem nagyon tudom honnan írjam az elejét, ezért nem tudom pontosan az időt leírni,mert már a vége a 2 év nem tudom hova sorolható. A lényeg az hogy az én 8 éves párkapocsalotmból a párom börtönben van.Nem az ő hibájából(igaz mindig ezt mondják,de ez tényleg így van)Tehát az itélkezést tegyük félre ha kérhetem,mert most itt rólam lenne szó. Ő 2 évvel ezelőtt belekeveredett valamibe ami miatt mi elszakadtunk egymástól.Én 1 éven keresztül rendszeresen jártam látogatni,a mai napig!Hűséges voltam 1 éven át!Éjjeleket sírtam végig, mert nagyon szerettem.Viszont 1 év után történt egy dolog, amire nem számítottam, hogy megismertem egy fiút. Teljes ellentéte a másik fiúnak.Kinézet, természet,érdeklődésikör stb.Na most az utolsó dolog egy picit zavar.ja és idősebb nálam. A lényeg az hogy vele vagyok lassan 1 éve,de ezt a benti barátom nem tudja,mert mindig említette ha bent voltam, hogy ha megtudja hogy van valakim nem tudja mit csinál.nem tudom mire gondol, hogy magával e ,de nem merem elmondani neki!Félek a következményeitől, hogy nagyon összetörik.Viszont én meg nem bírom már ezt a bujkálást, és a jelenlegi barátommal szemben sem korekt a dolog.Ez idáig ok!Na de ott a másik probléma,hogy nem tudom hogy bele vágjak e ebbe komolyan, mert mint ahogy írtam vele mások az érdeklődési köreink, és annak elenére hogy jobban szeretem mint a régit(mert őt is még)Félek nem működne sokáig, és ezért lehet kikéne lépjek belőle még most, és a réginek elmondani, hogy volt valaki,de már nincs, mert az annyira nem bántaná,mint hogy itt kint vele vagyok.nem tudom eldönteni kit akarok.Nem utolsó szempont az ő érdeke a dologban, vagy helyzete,mert sajnálom nagyon, mivel ő volt az életem értelme, amíg nem távolodtunk el egymástól.Talán az a baj, hogy nem tönkre ment a kapcsolat, hanem eltávolodtunk.nem tudom kit válasszak!vele, a régivel egyforma jövőt terveztünk,egy az étkezési szokás,szeretett ételek,szórakozás,érdeklődés,egyidősek vagyunk, vagy pedig,az újj, lángoló,lobogó szerelem, akivel többet tudok beszélgetni mint a régivel, jobban vonzódom hozzá szexuálisan,jobban kitudja mutatni a szerelmét,szeretetét,több időt tölt velem,jobban törődik, és bújossabb(ez nekem fontos)nem szégyenli az érzéseit,és nem bántja a testem, neki tetszem, a régi pedig mindig bántott ha felszedtem pár kg-ot.viszont nem egy gyüjtögetős mint az első barátom,és anyagilag is egy kicsit zavaró,hogy nem annyira megbízható,mert nincs háttere.A réginek pedig van.(ezt sem értsétek félre,nem a pénz számít,de ha babát akarok majd, nem akarom az ő rovására hozni meg a rossz döntést!Nagyon egyenlőek a jó és a rossz értékeik,és nem tudom melyiket részesítsem előnyben.A régi barátom ha most az 1.-t elhagynám, az újat,tudom együtt maradna velem, mert egyszer egy fél mondatban ezt szűrtem le.Nem tudom mit tegyek.Félek az újtól,és nem akarom megbántani a régit,mert még azt is szeretem! ja és nincs még gyerekünk!Én pedig már szeretnék nagyon azt is! :(

Segítsetek dönteni, és kérlek ne itélkezzetek,mert elég szar az élet így higgyétek el!Köszi előre is!


2010. júl. 1. 14:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
14:25 Igazad van! Az hogy ő megvárt e volna, vagy egyáltalán 1 évet kibírt e volna, azt nem igen hinném el!Viszont itt le tudok írni egy konkrétumot.Az egyik szeretetet,gondoskodást,és ölelést,nyugtatást, több időt velem, viszont nem nagy anyagi bőséggel... ezt nyújtaná,a másik aki bent van csak az anyagi hátteret,sima majdnem barátira romlott szeretettel,mert a szex sem volt már jó utóbb, és ez már nem szeretet,hanem többnyire kötődés,megszokás.
2010. júl. 1. 14:34
 12/16 anonim válasza:

hm...hát gondold át mi lenne számodra a megfelelö...azt h vársz tétlenül évekig,és elmegy elötted az élet...v h áled az áleted,és látsz uj dolgokat!


Mert ez már igy nem igazi a régi barátoddal szemben hiszen te megtetted az elsö lépést...és engedted h ö érjen hozzád...átléptél 1 határt h más érintése is fontos legyen számodra...

2010. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
akk rakj ki 1 mércét magadnak,mert igaz a pénz sosem jön rosszul ebben a világban föleg...de teljesen biztos leszel abban h ha esetleg megtudja,söt nem is kell megtudnia,akk ugy ahogy van nem néz más után?...
2010. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
14:36 nem nem vagyok biztos, és tudom hogy onnantól a kapcsolatunk sem lesz olyan mint volt!tehát lehet ennek már itt vége?Nem tudom ...
2010. júl. 1. 14:40
 15/16 anonim válasza:

egyébként sz utöbbiakat én irtam:)...szerintem nem v te olyan elveszett nö h ne tudd kivágni magad ebböl a helyzetböl,vegyél 1 nagy levegöt és nézz a tények elé!Ugy veszem észre a helyzetben pénz v szerelem között hezitálsz aminél nincs rosszabb!


de sosem tudni jot v rosszat hoz e az élet,neked meg sztem már vt részed mindenben!hidd el bárhogy is dönts jol fogsz!;)"ami nem öl meg az megerösit"


am nekem is pár éves kapcsolat van a hátam mögött de nem tenném érte tüzbe a kezem...

2010. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen én már nem vagyok mai csirke,igaz még a 20-ban vagyok,de már gondolkodom a gyereken,komoly kapcsolaton, szeretném már elkezdeni az igazi családi életet!Viszont itthon elég szar a helyzet pinzügyi szempontból.Mindenki a megélhetésér küzd! Nem mindegy mit választok, ha egyáltalán választhatok,de tudom a régi olyan kapcsolat maradna amilyen eddig volt.de benne van az is hogy már kiégett szexuálisan,és érzelmileg is eléggé, viszont az új meg lobog! Merjek belevági a tisztába, és újba? Egyébként az újjal kapcsolatban mivel nézem a gyerekeim milyenek lesznek, tetszik benne az ellentétes kénezet.Sokban eltérünk kinézetre.A régivel meg még külsőleg is hasonlók voltak a vonásaink.Sokan azt hitték testvérek vagyunk.Az újban benne vannak azok a külső tulajdonságok amiket szeretnék ha örökölnének a gyerekek,mert ugye tudjuk hogy mindig az ellentetjéhez vonzódik az ember!
2010. júl. 1. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!