Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Vagy egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Vagy egyáltalán mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én egy elég hosszú történetet írnék le ide, hogy megtudjam milyen döntést hozzak!

Kezdem onnan, hogy nekem volt egy nagyon hosszú kapcsolatom.Nem nagyon tudom honnan írjam az elejét, ezért nem tudom pontosan az időt leírni,mert már a vége a 2 év nem tudom hova sorolható. A lényeg az hogy az én 8 éves párkapocsalotmból a párom börtönben van.Nem az ő hibájából(igaz mindig ezt mondják,de ez tényleg így van)Tehát az itélkezést tegyük félre ha kérhetem,mert most itt rólam lenne szó. Ő 2 évvel ezelőtt belekeveredett valamibe ami miatt mi elszakadtunk egymástól.Én 1 éven keresztül rendszeresen jártam látogatni,a mai napig!Hűséges voltam 1 éven át!Éjjeleket sírtam végig, mert nagyon szerettem.Viszont 1 év után történt egy dolog, amire nem számítottam, hogy megismertem egy fiút. Teljes ellentéte a másik fiúnak.Kinézet, természet,érdeklődésikör stb.Na most az utolsó dolog egy picit zavar.ja és idősebb nálam. A lényeg az hogy vele vagyok lassan 1 éve,de ezt a benti barátom nem tudja,mert mindig említette ha bent voltam, hogy ha megtudja hogy van valakim nem tudja mit csinál.nem tudom mire gondol, hogy magával e ,de nem merem elmondani neki!Félek a következményeitől, hogy nagyon összetörik.Viszont én meg nem bírom már ezt a bujkálást, és a jelenlegi barátommal szemben sem korekt a dolog.Ez idáig ok!Na de ott a másik probléma,hogy nem tudom hogy bele vágjak e ebbe komolyan, mert mint ahogy írtam vele mások az érdeklődési köreink, és annak elenére hogy jobban szeretem mint a régit(mert őt is még)Félek nem működne sokáig, és ezért lehet kikéne lépjek belőle még most, és a réginek elmondani, hogy volt valaki,de már nincs, mert az annyira nem bántaná,mint hogy itt kint vele vagyok.nem tudom eldönteni kit akarok.Nem utolsó szempont az ő érdeke a dologban, vagy helyzete,mert sajnálom nagyon, mivel ő volt az életem értelme, amíg nem távolodtunk el egymástól.Talán az a baj, hogy nem tönkre ment a kapcsolat, hanem eltávolodtunk.nem tudom kit válasszak!vele, a régivel egyforma jövőt terveztünk,egy az étkezési szokás,szeretett ételek,szórakozás,érdeklődés,egyidősek vagyunk, vagy pedig,az újj, lángoló,lobogó szerelem, akivel többet tudok beszélgetni mint a régivel, jobban vonzódom hozzá szexuálisan,jobban kitudja mutatni a szerelmét,szeretetét,több időt tölt velem,jobban törődik, és bújossabb(ez nekem fontos)nem szégyenli az érzéseit,és nem bántja a testem, neki tetszem, a régi pedig mindig bántott ha felszedtem pár kg-ot.viszont nem egy gyüjtögetős mint az első barátom,és anyagilag is egy kicsit zavaró,hogy nem annyira megbízható,mert nincs háttere.A réginek pedig van.(ezt sem értsétek félre,nem a pénz számít,de ha babát akarok majd, nem akarom az ő rovására hozni meg a rossz döntést!Nagyon egyenlőek a jó és a rossz értékeik,és nem tudom melyiket részesítsem előnyben.A régi barátom ha most az 1.-t elhagynám, az újat,tudom együtt maradna velem, mert egyszer egy fél mondatban ezt szűrtem le.Nem tudom mit tegyek.Félek az újtól,és nem akarom megbántani a régit,mert még azt is szeretem! ja és nincs még gyerekünk!Én pedig már szeretnék nagyon azt is! :(

Segítsetek dönteni, és kérlek ne itélkezzetek,mert elég szar az élet így higgyétek el!Köszi előre is!


2010. júl. 1. 14:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
ez olyan hosszú, el sem olvasom
2010. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

14:14 - Te hülye kretén akkor menny innen anyádba!

Kedves kérdező!

Szerintem szakíts a börtönben lévő pároddal, az nem állapot, hogy sírsz miatta meg minden... Ami a másikat illeti, hogy más az érdeklődésetek...Erre azt mondom hogy aki nem mer, az nem is nyer ;)

2010. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi! :(
2010. júl. 1. 14:16
 4/16 anonim ***** válasza:

Nos én nem olvastam végig eme apró regényt,és úgy gondolom nincs is rá szügség.

A kérdés :"Kit válasszak?"-----------SENKIT hamár hezitálsz azon hogy ki kell neked akkor az már rég rossz, egyiket sem szereted kár hülyét csinálni belőlük és magadból is. "Vagy egyáltalán mit tegyek?"---------Lépj tovább, hagy őket is élni az életük...

Te meg keress valakit akit tudsz szeretni..

2010. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Ez nagyon jól esett! :*

Ezen a döntésen lennék én is,mert még hozzá fűzöm jobban hajlik a családommal való kapcsolatteremtéshez is!Meg a gyerekeket is jobban szereti!Ez is fontos szerintem...

2010. júl. 1. 14:18
 6/16 A kérdező kommentje:
Mind kettőt akarom, mind kettőt szeretem.Kár hogy nem olvastad el! Ezért nem értesz meg,de azért köszi a választ hasznos így is,meggondolandó!Köszi!
2010. júl. 1. 14:20
 7/16 anonim ***** válasza:
Én erre azt mondom hogy várd meg a srácot aki a börtönbe van és meglátod hogy fog alakulni! Hisz vele már 8 évet voltál és ismered is! Az hogy ott van most bent csak egy dolog és én elhiszem azt is hogy ártatlanul! Én nekem vannak barátaim akikkel felnőttem és sok van börtönbe,de van egy igazán jó srác aki ártatlanul ül és nagyon jó cimborám és nem itélem el ha szabadulni fog akkor sem! Szerintem várd meg!!! De ezt neked kell eldönteni!
2010. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok.

Nem szeretheted mind2-t, 2 embert egyszerre nem lehet szeretni.Az lehetséges hogy az egyikhez kötödsz mondjuk ahoz a személyhez aki a börtönben van, a másikat szereted.Így nemtusz dönteni.Bármi is legyen előbb magadban kell elrendezned ezt az ügyet.Nem más véleménye a fontos.Neked kell tudnod hogy ki az aki megadja neked azt amire vágysz.Ki az aki jobban hiányzik, akiért mindened odaadnád..stb stb. ezek alapján dönts..ne a hasznosnak ítélt válaszok alapján.

2010. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Szia.Huhh ez elég necces történet!:S hát sajnálom h ebben a cipöben vagy,bárkivel megeshet!

De lássuk be ha már 1 éve nem tartjátok a kapcsolatot a régi barátoddal,nem irsz neki 1 levelet sem,és a beszélökre sem mész be,akk gondolhatja már h nincs vmi a rendjén,tehát tisztában lehet azzal h esetleg vki más megadta neked azt a boldogságot amit ö már ilyen körülmények végett nem tud neked megadni!

ha viszont igazán szeret akk nem kérheti h várj rá éveket,gondolom fiatal v,és elötted az élet!

Vedd azt figyelembe h mégis melyik mellett lenne meg az igazi életed,melyikük tudná neked megadni azt a biztonságot,szerelmet és hátteret amire szükséged van!

Valamint gondolj csak bele,ha mindez forditott helyzetben lenne akk a régi barátod várna rád?...v esetleg jönne az életébe vki uj..és fogna az alkalmon..mert az sincs kizárva ha ö kijön,akk nem nézne e más után,te pedig összetört szivvel végignéznéd...

Ha meg nincs köztetek olyan kötelék mint házasság illetve gyerek akk nincs mitöl félned!


Én meglehet ha már ilyesmire képes lettem vna h 1 éve mással legyek,akk nem térnék vissza a régihez,mert akk vszinüleg nem voltam annyira biztos abban a dologban h igazán szeretem öt.....

2010. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi 14:25 !Igazad van, viszont észrevettem valamit!ha valaki a mostani voksol, annak jobban örülök.Talán mert a régi már nem hoz lázba,izgalomba!Talán azt sem bánnám jobban a mostaninál, ha az első valakivel összejönne,mert már én is megcsaltam.Ez is egészségtelen gondolat,ha az életem akarom vele összekötni.A mostanit viszont nem szeretném ha elmenne, mert szeretem tidszta szívemből.Talán az is igazolja, ha elalszik melettem, akkor simogatom, és rossz nélküle elaludnom!Viszont még egy kicsit a bűntudat is zaklat lassan 1 éve.nem tudom mit tegyek,de belehülyülök lassan!
2010. júl. 1. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!