Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ilyen? :S

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy az utóbbi időben csak bunkókkal hoz össze a sors :S volt egy komoly kapcsolatom és mióta vége lett nem találom a helyemet...randizgattam egy sráccal nagyon jól elvoltunk de hiába vártam hogy esetleg kapcsolat legyen a dologból mert ő csak rámmászni akart utánna az utcán meg a kezemet se volt képes megfogni. Pedig nem vagyok ronda hogy ne lehetne felvállalni...és ez azóta még 1 fiúval is megismétlődött ugyan így :( egyszerűen nem értem, lehet velem van a baj? Vagy a mosatani pasik szeretik előbb kipróbálni a csajt mielőtt járnának vele? (20/L)
2010. júl. 1. 12:32
1 2
 11/20 anonim válasza:
A "mostani pasik" kifejezés nem helyes.gondolom régen is voltak és a jövőben is lesznek bunkó f*szok.de ismerek olyan fiukat akik rendesek..az apámat meg a bátyámat:DxD na jó nem..de valahol biztos vannak, majd te is megtalálod!
2010. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Megint az általánosítás:/

Sajnálom, hogy csak tahókat fogtál ki, de hidd el vannak köztünk normálisak is.

2010. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Erre csak azt mondom, hogy ne a Helyi Vagány Csávóval kezdj... A "rizsát" nem írom oda, mert már belefáradtam... (azért fogadni mernék, hogy olyanon, aki normális, szeretne, bókol... azon átnéznél...)

20F

2010. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

az a megoldás, hogy nem akarsz pasizni. majd olyankor jól rádtalál valaki, aki megfelel neked is.

de tényleg. ez így működik. ha erőlködsz, nem lesz belőle semmi.

2010. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én sem ilyen vagyok, de érdekes módon én azt tapasztaltam, hogy minden lánynak ezek az alfahímek meg partyarcok kellenek.

Egyébként már rengeteg kérdésnél kitárgyaltuk, hogy ez általánosítás...

19/F

2010. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én több évig nem "próbáltam ki" a barátnőmet, miután megfogtam a kezét. Szóval nem mindenki ilyen.
2010. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%

Szeretem az ilyen kérdéseket! Kb annyira, mint a "Minden lány ribi?" kezdetűeket. Az álalánosítás is nagyon jó.

Amúgy: Miért lenne már minden fiú szemétláda? Én sem vagyok az, mindig igyekszem tisztelettudóan, és udvarisasn viselkedni, csakhogy, a mai nő, erre nagy ívben tesznek. Nekik a "rosszfiú" a macho kell, aki egy érzéketlen mocsok. Magyarázhatom, egy példa segítségével is: múltkor, hazafelé sétáltam az utcán. Láttam, egy aranyos kinézetű lányt, amolyan szolíd szépséget. Megjelent mögötte két fickó, és auz egyik a vállára tette a kezét, ilyen felkiáltással: - Jössz b*szni, bébi? - mondta a másikkal együtt nevetve, jó hangosan, hogy mindenki hallja. Én úgy voltam vele, hogy férfi leszek, odalépek, és orrbaverem a fickót. Éppen megindultam, mikor a csaj megfordult, és megöltete a parasztot. - Persze drágám, örülök hogy látlak! - Megálltam, és figyeltem, csók puszi, ölelgetés, megalázó kijelentések a nőre, mindkét sráctól, a lány pedig, velük nevetett, és csókolgatta az egyiket. Namármost. Ez MI?! Mi a f*sz folyik ebben a világban? Egyre inkább úgy érzem, hogy rossz korba születtem.

18/F

2010. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az előttem szólónak. Nem lehet tudni, hogy a mai lányoknak mi jön be, ezért panaszkodnak a lányok a bunkó srácokra (másik részük lehet, hogy a töketlenekre panaszkodik), a fiúk pedig a k*rvákra (másik részük szintén a szerencsétlenekre panaszkodik).
2010. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
igen
2010. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem minden pasi ilyen, és a pasik többsége azért lesz ilyen mert az akit szerettek megbántotta őket, és így állnak busszot a lányokon. Ám meg minden pasit lehet "nevelgetni" ilyen téren. :) Nekem vannak jó tapasztalataim a bunkókkal is.
2010. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!