Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ilyen? :S

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy az utóbbi időben csak bunkókkal hoz össze a sors :S volt egy komoly kapcsolatom és mióta vége lett nem találom a helyemet...randizgattam egy sráccal nagyon jól elvoltunk de hiába vártam hogy esetleg kapcsolat legyen a dologból mert ő csak rámmászni akart utánna az utcán meg a kezemet se volt képes megfogni. Pedig nem vagyok ronda hogy ne lehetne felvállalni...és ez azóta még 1 fiúval is megismétlődött ugyan így :( egyszerűen nem értem, lehet velem van a baj? Vagy a mosatani pasik szeretik előbb kipróbálni a csajt mielőtt járnának vele? (20/L)
2010. júl. 1. 12:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
én nem ilyen vagyok pl
2010. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Azért nem lehet annyira általánosítani, hogy a mostani pasik ilyenek. Sajnálatos, hogy két ilyen bunkóval is összeakadtál, de ha tovább keresgélsz, találni fogsz normális pasikat is, akinek nem csak arra kellessz, hogy ágyba bújj velük, és ők még a kezedet is meg fogják fogni az utcán.
2010. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
sajnos már minden pasi ilyen..többet nem tudok mondani :S
2010. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A világot az ellentétek ütközése tartja mozgásban. Ebben a te esetedben is az ördög és angyal párharcának lehetünk tanúi.
2010. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon egysíkú hozzáállás, hogy minden pasi ilyen. Ti is tudjátok jól, hogy nem lehet általánosítani, mindenhol vannak kivételek, csak elég kitartónak kell lenni, hogy megtaláljátok őket. Sok sikert. :)
2010. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
szerintem előbb pihizd ki azt a komoly kapcsolatot,meg azt a 2bunkót is. Aztán lazíts,legyél a barátnöiddel,menjetek bulizni,sétálni,kirándulni. Hátha rád talál az igazi!
2010. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nah, a h*lyék ide jöttek vigasztalni, hátha megszánod őket egy szexel.
2010. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
figyeljetek. a pasik se mondják hogy minen csaj csak a gazdag faszikat szereti vagy akinek a nyakán lóg a bréje. Ez nem egy általános tulajdonság. összejöttél véletlenül 25 bohóccal próbálkozz tovább és majd egy olyat fogsz találni aki télleg szeret.
2010. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:40


Na, itt a válasz a kérdésedre, kedves kérdező, az ilyenek miatt viselkednek így a férfiak.

2010. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Működik a nagy számok törvénye. Minden pasi hülye,kivéve akit szeretek. Később, pedig egy másik.
2010. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!