Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért ilyen bunkó velem, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért ilyen bunkó velem, mert régen akart valamit a páromtól?

Figyelt kérdés

Egy bárban dolgozik a nő, pultosként. Tavaly sokat odajárt a párom. Miután összejöttünk, én is odajártam vele. A nő a kezdetektől fogva pofákat vág rám. Soha egy rossz szót nem szóltam neki, soha nem néztem rá csúnyán.

Bejelöltem egy közösségi oldalon ismerősnek, visszajelölt. Mikor a születésnapomat a munkahelyén ünnepeltük, akkor is csúnyán nézett rám.

Azt hallottam, hogy ki akart kezdeni a párommal, de én "bekavartam" neki.

Mikor névnapja volt, írtam neki hogy boldog névnapot. A levelet olvasás nélkül törölte. Holnap lesz a születésnapja, gondoltam írok neki, hiszen nekem nincs vele problémám.

Párom szerint ne erőltessem, hiszen ha egyedül vagyok, nem is köszön nekem.


2010. júl. 1. 10:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A párom azt mondta, ez a lány elég könnyűvérű, ezért nem állna vele szóba. Vagyis nem akarna tőle semmi komolyat.
2010. júl. 1. 11:43
 12/16 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna, ha egy csaj, aki összejött azzal, akivel én szerettem volna, nem is szimpatikus még olyan hülye is lenne, hogy nem esne le neki, hogy nincs kedvem barátkozni vele és állandóan zaklatna a hülye jókívánságaival.
2010. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igazat adok a párodnak. Hagyd a csudába azt a nőszemélyt, teljesen fölösleges, hogy felköszöntsd... Én sem értem miért írni neki.
2010. júl. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nem is értem miért akarsz írni neki*
2010. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hoppá! Délelőtt elírtam, helyesen: "Mennyivel könnyebb neked barátsággal, JÓ érzésekkel közelíteni felé!"

(Valószínűleg ez úgyis egyértelmű volt.)

2010. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Gondoltam ha már a párom régi ismerőse, felköszönthetem a születésnapja alkalmából.

(A névnapi felköszöntéshez is odaírtam a párom nevét!)

2010. júl. 1. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!