Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan szeretem? Ez baj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan szeretem? Ez baj? Nem akarom elveszíteni

Figyelt kérdés
Pár hete rám tört egyfajta szeretetroham - nem az a folyton ölelgetős jajjdeszeretlek típus, csak jobban kifejezem az érzéseim, és látszik a páromon, hogy zavarja. Ma erről beszéltünk, és teret kért. Együtt élünk, tehát csak annyit, hogy nyugodtan menjek el otthonról, és éljük az életünket. Ő beült a gép elé, én elmentem vásárolni, három órával később hazaértem, és még mindig ott ült. Neki őt idézve "nincs nagy igénye, csak a gép".. nem akarok az agyára menni de azt sem szeretném, hogy folyton játsszon, és annyi ideig legyünk 'együtt' míg az alvás és szex tart. Otthonülő típus, hozzám hasonlóan, de mostanában arra is nehezebb rávenni, hogy sétáljunk egyet este. Vissza akarom fogni magam, kevesebbszer hozzá bújni, satöbbi, hogy neki is jó legyen, de én se érezzem rosszul magam. Szerintetek?
2010. jún. 30. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
hát a csaj nem szeret ha többet van a gép előtt mind veled.
2010. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csaj vagyok :D
2010. jún. 30. 18:56
 3/9 anonim ***** válasza:

csináld azt amit ő ülj mellé aztán gépeljetek együtt.

néha adj neki egy puszit és kész.

2010. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

am mind kettőt én írtam bocsi nem tudtamXD.hátha annyira gépmániás akkor vegyél neki egy új egeret a géphez valami vagányat.és lepd meg vele,biztos örülne neki:)


de nem szeret veled lenni vagy mi?

2010. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne hadd magadat lehet hogy ő teret kért de ne érdekeljen ha te szeretnél a közelében lenni akkor legyél ott.ne hagy őt békén szerintem.utána mérges lesz talán fel is fogja vini a hangját akkor pedig menj ki a szobából és szard le itet de ne is szexelj vele aztán majd észhez tér hát mijyen dolog ez.
2010. jún. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az en pasim is nyugtatgatott,aztan megismert egy 19 eves csajt.Dobva lettem...
2010. jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is elég sokat ülök a gép előtt, már inkább dolgozni szoktam. Néha engem is idegesít, ha ugrabugrálnak körülöttem. Mindenképpen beszélj vele erről és ne játszadozz azzal, hogy felidegesíted, veszekedést provokálsz és kiborulsz, ez hosszú távon nem jó a kapcsolatnak.
2010. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ma már játszott öt órát, annyi volt a közös program, hogy megnéztünk egy filmet. Most aludt hármat, megkérdezte 'akarsz játszani?' - nem. 'jó. akkor odaülök én.' és felkapta vizet, hogy megkérdeztem: megint? :S

ez függőség?

2010. jún. 30. 20:55
 9/9 A kérdező kommentje:
ma együtt főztünk, mikor kész lett a lasagne, ő leült, én pedig a háta mögé álltam, a kezemmel a vállát simogattam, ő meg: "mit simogatsz? nem vagyok a kutyád." -_-
2010. júl. 1. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!