Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel és kezdjem újra?

Figyelt kérdés
2 éve együtt éltünk a párommal ,aki a kapcsolatunk alatt rengetegszer viselkedett velem megalázóan és utasított el mint nőt ,a vége felé. Egy idő után semmi önbizalmam nem maradt,de szakítottam vele és szeretném újra felépíteni az önbizalmam,új életet kezdeni. A gond csak az ,hogy egyfolytában az jár a fejemben ,miért lehetett velem ilyen? Mit rontottam ennyire el? Hogyan lehet ezt feldolgozni és újra felépíteni az önbizalmat és jó nőnek érezni magam? Nem igazán van a környezetemben olyan ember ,akivel megtudnám a problémáit beszélni.

2019. febr. 2. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Miért egy utolsó moslék ember rólad alkotott véleményére alapozod az önbecsülésedet? Ja, tudom is a választ. Mert nő vagy.
2019. febr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Abbahagyod a szolgalelkűséget.
2019. febr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Az hogy mit ronthattál el itt senki nem fogja tudni megmondani.Ha te nem tudod a volt párodat tudod megkérdezni erről.Ti ketten voltatok ebbe a kapcsolatba.Az önbizalmad vissza fog jönni ha letisztul az előző kapcsolat és elkezded élni a saját életed.
2019. febr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Izabella220 ***** válasza:
88%
Csak amiatt mert az élet összehozott egy érdemtelen emberrel,attól még nem kell elhinned.Hidd el van az az ember aki úgy szeret ahogy vagy.
2019. febr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg fel akarod dolgozni és megszüntetni az önbizalomhiányt (vagy javítani rajta), akkor javaslom, keress egy szakembert. Pszichológusra gondolok. Magánúton is mehetsz terapeutához, de ha nem telik rá, van ingyenes is a kórházakban.

Mindenki problémája épp olyan fontos, mint másoké. Ha ez megkeseríti az életed, jogod van szakemberhez fordulni vele - akkor is, ha esetleg banálisnak tűnik.

Nekem is súlyos önértékelési gondjaim vannak. Terápián tártuk fel, hogy főként azért, mert egy gyönyörű nővér mellett nőttem fel, aki mellett nem tudtam érvényesülni. Most már értem, miért hordtam fiú ruhákat és vágattam le rövidre a hajam (hogy elcsúnyítsam magam) éveken át.

A pszichológia egy csodálatos és nagyon hasznos tudományág. Aknázd ki. Sok sikert!

2019. febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!