Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátnőmet, meg ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőmet, meg ő is engem, de nem bírom elviselni, hogy a kapcsolatunk előtt lefeküdt másokkal is Ez normális? Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Alapból nem is az a problémám hogy nem volt szűz, mert az úgy oké, hanem hogy nagyon naiv volt és könnyen kapható. Nagyon könnyen meg lehetett szerezni, és mi is így jöttünk össze, annyi külömbséggel hogy többet éreztünk egymás iránt idővel. Régen viszont elég volt 1-2 hetes kapcsolat és lefeküdt az illetővel. Nagyon rossz érzés belegondolni hogy mások csak úgy semmi nélkül szexeltek vele, és elmondta hogy megbánta és hogy neki mennyire nem volt jó. Van valami praktika, vagy tipp, hogy mit tudnék csinálni hogy ne zavarjon ez?

2017. szept. 18. 00:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Realizáld ezt.:

"elmondta hogy megbánta"

2017. szept. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Noblesse Oblige ***** válasza:
98%

Rettenetesen sok felesleges időd lehet, ha ráérsz enni a kefét olyasmi miatt, ami elmúlt!


Szerintem keres magadnak egy új hobbit. És azt sem sikerült megérteni, hogy ez miért számít? Pláne most?


Ha nem ilyen lett volna, lehet sosem jöttök össze.


Szóval szerintem zárd le ezt úgy, hogy ez volt a belépőtök arra, hogy megtaláljátok egymást!

2017. szept. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Mondass el vele 10 miatyánkot és dugd meg, hogy ne menjen kárba a sok időd. Te is naív vagy és könnyen kapható, zsák a foltja. Hagyd el még nem késő, vagy ő fog és majd jól megbánja a következőnél és elsajnálja, hogy mennyire borzasztó volt mindannyiszor. Hol születnek ezek a kérdések, Én is kreálok már egyet?
2017. szept. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Szoval te is nagyon konnyen megszetezted. Az elso szex alkalmaval mkndketten ott voltatok. Akkor te is ugyanolyan konnyen kaphato vagy. 1-2 hettel mi a problema, ha mindketten ugy erzik?
2017. szept. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%

Bár nekem nem volt még ilyenben részem, de szerintem ugyan így reagálnék. Oké, hogy bizonyos kor után nem szűz és akár már 1-2-3 partnere volt huszonpár éves korára, de engem is zavarna, ha egyéjszakás és naív, könnyen megszerezhető lett volna. Nem feltétlen tartanám rbinek stb., de nem érezném, hogy a feleségemnek akarjam tudni vagy a gyermekeim anyjának.

Lehet, hogy sok év hűség és erkölcsös nőies viselkedés után betudnám neki, hogy csak butuska kislány volt, de kezdetben tuti zavarna. Ha annyira brutálban tolta volna szerintem még le is ráznám az elején. Én férfiban sem csináltam ezt, pedig lett volna rá alkalmam, így nehéz lenne nőnek elnéznem. Főleg olyannak akire az életemet akarnám alapozni.

Sok lány/nő nem gondol bele ilyenekbe amikor fiatal és viszket. Bár lehet nem is érdekli nagyját a negatív következmény. Igaz vicces látni/hallani, hogy elvileg mind megbánta. Én egyébként elhiszem sokuknak, hogy megbánják amikor tényleg felnőnek. Kell egy pár év nekik az autóvezetéshez és az ilyen dolgok belátásához is.

Akadnak amelyikek nem bánják meg és vannak akiknek ők is megfelelnek barátnőnek.

2017. szept. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%

Es miert is kene megbannia? Neked hany partneted volt? Megbantad? Belegondoltal abba, hogy ki akar majd hozzad felesegul menni?

Na ez a tipikus kettos merce.

2017. szept. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Mit kell ezen megbanni? Sosem huznam 1-2-3 hetnel tovabb a szexet. Ettol meg evek ota komoly kapcsolatban elek es a parommal rohogunk ezen a kerdesen.
2017. szept. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Ami előtted történt ahhoz semmi közöd. Egyrészt normális ember nem kínvallatja a másikat részletekbe menően, hogy mi történ előtte. Másrészt, ha azzal szembesülnél a nagyfene őszinteségben amit kikényszerítessz belőlle, hogy jajj de jó volt neki a szex akkor mi van? Nehogy bűnbánatot tartson már egész életében és vezekeljen neked azért, mert lefeküdt bárkivel is. Elmúlt kész. Tudomásul kell venni, emberek vagyunk, próbálkozunk míg megtaláljuk az igazit, és számadással sem tartozunk arról, hogy ki kivel feküdt le a másik előtt....Így csak megőríted és elzavar a fenébe.
2017. szept. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
19%

Nőként írom:

Érdekes, hogy amikor egy nő ír ide, hogy a pasija megcsalta, pedig azt hitte megváltozik, mert előtte egy nőcsábász volt, akkor azt szoktátok írni, hogy minek jött vele össze, tudta, hogy röpteben a legyet is típus.

Ha ezt egy pasiról le tudjátok írni, akkor egy nőről miért nem?


A kérdéshez: Azt én se tudnám elviselni, ha a pasinak, akivel randizok (mert nem jönnék ilyennel össze) rengeteg szexpartnere lett volna. Hidd el, hogy az itt válaszolók sem, csak mindenki szereti magát überlazának kiadni. Tehát, ha 20on évesen pl. 5 feletti ez a szám, az nekem nem jön be. Én sem fekszem össze minden jött-menttel, a két hét meg borzalmasan kevés idő, hogy lefeküdjek valakivel, kettő hét?? Az alatt azt se tudom, hogy nem pszichopata-e vagy valami könyörgöm.

Nagyon sok partnere volt a barátnődnek?

2017. szept. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerű, ha nem tudsz túl lépni rajta, búcsúzz el tőle.

Ne járj úgy, mint én. Félig leszervezett esküvőnél küldtem el. Lényegtelen, erről másnak mi a véleménye, nem másoknak kell vele együtt élni. Az, nem fog sokáig működni, hogy ezen jár az agyad, mikor ép szexelni kéne. Egy idő után, szexelni sem lesz kedved vele, vagy használati tárgynak tekinted, mert más is annak tekintette.

2017. szept. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!