Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem tudod hol van a barátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudod hol van a barátod, akkor érdeklődsz vagy hagyod, hogy az ő dolga?

Figyelt kérdés
Ha nem mondja el magától, kíváncsiskodsz?
2010. jún. 30. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem árt tudni, hol is van. Ha baj van /akár veled is/, hogyan tudatod vele? Bizalmi alapon jó tudni, hol érhető el a másik.
2010. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyet értek. Ha nem mondja magától, akkor meg rákérdezek, de ne vallasd, csak egyszer kérdezd meg.
2010. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És ha megkérdezem egyszer, de nem mondja el? :S Sajnálom, nem írtam, de még csak 1hetes kapcsolatról van szó. Csak én sokat csalódtam az emberekben és szeretném tudni, hogy hol van. Nem kell minden percéről beszámolni, ha megcsal úgyis megcsal, de szeretném tudni néha hol van..
2010. jún. 30. 15:47
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondja el elsőre, nem érdemes akkor faggatnod, mert az úgy jön le, hogy csüngesz rajta, nehogy elijeszd, főleg, mivel még csak 1 hete jártok.
2010. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Érthető, hogy tudni szeretnéd. Mondd el neki őszintén, hogy ez neked fontos.
2010. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer rákérdezek, de ha nem válszol, ejtem a témát, közbe persze majd´a lapos guta üt meg, hogy nem mondja el.
2010. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A korulmenyektol fugg. En egyutt elek a baratommal 4 eve, ha pl estere meg van beszelve valami es kesik, vagy barmi akkro persze,h tudni szeretnem,h merre van, de mindjuk nap kozben nem hivogatom,h `na merre vagy`, de este sem szoktam rakerdezni,h ma merre voltal.
2010. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most olvastam el a kommentedet, utolso vagyok... en a helyedben nem kerdegetnem. eloszor is egy ferfinak kell lennie sajat maganszferajanak, masodszor pedig, az,h te csalodtal az nem o miatta volt, szoval szerintem mindenki megerdemel bizalmat a kapcsolat kezdeten.

A csalodasokon tul kell lepni es bizalmat szavazni az embereknek, mert igy csak azt ered el,h elhagynak a pasik, mert nem szeretik,h ha nok allandoan ellenorzik oket, plane nem egy het utan.

Semmi okod,h bizalmatlan legy, szoval szerintem a te esetedben az o dolga.

2010. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi aranyosak vagytok!

Nem is akarom hívogatni, írtam neki sms-t 2-kor, hogy msn-re feljöhetne, de nem ír és zavar, hogy nem tudok róla semmit. De mindegy, egyszer csak előkerül... Majd engem is a guta fog megütni szerintem... :D

2010. jún. 30. 15:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk össze nőve,azt csinál amit akar egy határig.Nekem is szükségem van egyedül létre,nem örülnék,ha folyton hivogatna a pasim,hogy hol,kivel,mit csinálok.Ezért én békén hagyom.
2010. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!