Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősöd, barátod...

Van olyan ismerősöd, barátod akivel csak azért nem tartod a kapcsolatot, mert úgy voltál vele, ha kíváncsi Rád akkor felhív, nem pedig Te hívod mindig és érdeklődsz felőle?

Figyelt kérdés

Én így vagyok vele és azért nincs sok barátom, barátnőm mert ha én hívom vagy e-mail, bármi akkor beszélgetünk de ha nem akkor meg nem kíváncsi rám hogy mi van velem élek-e?!

Miért van ez?


2010. nov. 18. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:

ne törődj velük, válassz más barátokat.

nyisd ki jobban a szemed, vedd észre, ki az, akit komolyan érdekelsz.


ilyen velem még nem volt, szerencsére.

akivel barátok lettünk, mindig is kölcsönös volt a másik keresése, olyan után meg nem mentem sosem, akinél éreztem, hogy nem tartós az ismeretség.

2010. nov. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ÉN egyik barátomat sem keresem.

Mégis, mindig megtalálnak. (Hozzáteszem, ha hívnak, mindig tudok időt szakítani egy hosszabb beszélgetésre is, úgy is, hogy visszahívom, szóval én fizetem a hívást)

Nincs igazi megoldás, mit tegyél.

2010. nov. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezek nem barátok csak haverok, ha már te se nézed őket annyiba h felhívd és ők se téged h hívjanak. keress más barátokat akiket megbecsülsz és ők is téged
2010. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!