Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ribancnak fognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ribancnak fognak nézni?

Figyelt kérdés
Lesz egy buli ma, megyek én is jön a barátom is. Együtt alszunk a házban(ahol lesz a buli) mivel nemtudunk hazajönni.nem lesz semmi ...tudja jól és énis.Ribancnak fognak nézni?:S
2010. jún. 30. 10:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10:28 as vok.

Ne foglalkozz ezzel,hogy mi fog terjedni mi nem. Akkor csináld amikor jól esik,és ha a srácban van egy kis kurázsi akkor nem rögtön beteszi a p*csét hanem orálisan kielégít vagy akármi és abba még semmi sincs. Ráadásul a barátoddal vagy és ha tisztában vagy ugyebár a szó fogalmával,akkor alapból nem mondhatják azt hogy ribanc feltéve ha a srácot nem dobod pár nappal azután,hogy megkefélt.

16/F

2010. jún. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
hallod,a barátoméknál múltkor házibuli volt,kiütöttem magam nagyon sajnos,és fent lefeküdtem.a barátom is csomószor bejött,de egyszer bejött az egyik haverja,és megkérdezte h ti itt szoktatok dugni?én meg részegen rávágtam h igen...nem volt erőm és kedvem beszélgetni.itt,azt kész.meg is mondtam az őszintét.a barátod,a ti dolgotok h mit csináltok.
2010. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bocsi,de kinek mi köze hozzá hogy te mit csinálsz az aktuális pároddal?Nem egy idegen csávóval fekszel össze akit ott szedtél össze a buliban.Te érzed hogy eljött e már az ideje annak hogy összebújjatok nem mások fogják megmondani,meg itélkezni.Ha meg zavaró tényezőnek tartod ezt a többiek előtt,akkor találjátok meg rá az alkalmat és a helyet ahol csak kettesben meghitt körűlmények között vagytok.:)Mert valljuk be ezek az intim dolgok igazán csak 2 emberre tartoznak,de emiatt ha mégis ott bújtok össze és rib@ncnak néznek hát gratula..az vhol máshol kezdődik de azt inkább nem fejteném itt ki.
2010. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!