Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezhetem vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú és tudom, hogy eddig tetszettem neki (ő mondta)

Amíg suli volt állandóan msn-eztünk meg minden, de mióta vége a sulinak azóta nemis beszéltünk. Ez lehet azért mert már nem akar tőlem semmit?


2010. jún. 30. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az msn egy szar. arra jó hogy telefonszámot cseréljetek. Tudod, hogy telefonon tudjatok beszélni mint a normális emberek :D
2010. jún. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Hogy ki a normális ember, az relatív....
2010. jún. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod attól függ... Ha Régóta próbálkozik, te meg meg sem rezzensz akkor simán feladta, mint én nemrég... Úgy 4 hónap után feladtam...

20F

2010. jún. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Mekkora gondok te jóó isten:D
2010. jún. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tettem semmi olyat amiből azt gondolhatná, hogy haggyon békén, sőt eleve én vettem fel msn-re és én vallottam be neki, hogy szeretem,ezután mondta meg ő

utolsó válaszolónak: Te még nem voltál szerelmes és nem féltél, hogy már nem kellesz annak akit szeretsz??Igenis egyenlőre ez a legnagyobb gondom, mert túlságosan szeretem azt a fiút és ha arra gondolok h már nem szeret majdmegszakad a szivem.

2010. jún. 30. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!