Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdezhetem tőle szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezhetem tőle szerintetek? :S

Figyelt kérdés
1 hete jöttem össze egy lánnyal,aki nagyon belémzúgott,2xer találkoztunk eddig,de azóta msn-en irunk.áradozik h szeret,és hiányzom neki.azonban rosszat mondtak nekem eddig róla h xy számú fiúval lefeküdt..az a helyzet hogy nekem is nagyon tetszik a lány,és meg szeretném ismerni,és az lenne a kérdésem h szerintetek erre a dologra rákérdezhetek nála h hogy is van ez?mármint hogy igaz -e?nem fog megsértődni? vagy később kérdezzem meg? mert az az igazság h mondtam neki h nem foglalkoztat,de valahogy mégiscsak itt van a tudatomban...mit tegyek? :S
2010. dec. 26. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Ha kíváncsi vagy rá, akkor kérdezd meg. Ez egyértelmű.

2. Nem kell feltétlenül úgy megkérdezni az ilyen dolgot, hogy "hány pasival feküdtél le eddig?". Vannak erre diplomatikusabb módszerek is. Pl. "Neked milyen párkapcsolataid voltak eddig?". Hasonlók. :) A megfogalmazás a kulcsa a dolognak.

2010. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

sztem hagyd most.


majd később 1 hét kevés rá ha ilyen korán megbántod akk pedálozhatsz jó sokat mire megbocsájt ha nem dob rögtön.

majd egy hónap múlva megkérdezheted, de mint előttem mondták akkor is majd csak diplomatikusan:)

2010. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez egy elég nagy butaság, már bocs, hogy majd egy hónap után, majd fél év után. Ha a kérdezőnek ez fontos, akkor bizony jobb, ha mielőbb választ kap rá. Mellesleg, mégis mivel bántaná meg a lányt? Ha a lány őszinte kapcsolatot akar, nem fog titkolózni, és nem fog ezen megbántódni, mert tudja, hogy csak stabil alapokra építhet párkapcsolatot, aminek az elsődleges feltétele, hogy ha a párja valamire kíváncsi - legyen az akár a múltjával kapcsolatos is akár -, akkor elmondja neki.
2010. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

higgy nekem ne mond el még most.

h néz már ki h egy hét után megkérdezed h hány faszival feküdt le. különben is lehet h alig feküdt le vkivel és csak kitaláltak róla mindent és az te is tudod h mit jelentene. egy csaj agya elkezd olyankor pörögni h ez a srác úgymond "utána járt a dolgoknak" és vajon mér érdekelhet téged ez ennyire hacsak nem neked is csak arra kell. ezt fogja gondolni. vagy ha nem is ezt akkor azt h mindent elhiszel amit róla mondanak. 1 hónapot meg kibír a kíváncsiságod is:)

2010. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem, egy értelmes nő agya nem jár. Egy értelmes nő tájékozódik a helyzetről, és a saját szemének hisz.

Egyébként, mint említettem, nem szükséges konkrétan szóba hozni a szexet. Kérdezz rá a párkapcsolataira, és aztán a utalj a többire. Ha ezen megsértődik, akkor nem is ér annyit ez a csaj.

2010. dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
akár igazam van akár nem egy friss kapcsolatban senki se szeret beszélni az exeiről vagy a szeretőiről. de azt megkérdezheted h hány pasija volt. de amúgy azt csinálsz amit akarsz :)
2010. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell foglalkoznod a múltjával. Magamból indulok ki.

Barátom az nap este mikor összejöttünk, berúgott és a volt barátnőjéről kezdett nekem beszélni. Kicsit rosszul esett. Azóta mindent megbeszélünk, tudok mindent róla.. idővel elmesélte magától amiket eddig tett, és ha őszintén szeretitek egymást akkor nem kell foglalkoznotok ezzel. Mióta velem van barátom teljesen más lett, egy lányra se néz rá, rajtam kívül. Pedig igencsak érdekes múltja volt, nagyon sok lánnyal volt meg ilyenek.. De ha annyira érdekel kérdezz rá, de semmikép sem most várj még vele. Vagy az is lehet hogy egy idő után magától el mondja a dolgokat. :)

2010. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeret vagy sem beszélni ilyenekről, ez akkor is olyan, hogy ha érdekel, akkor tisztáznod kell vele. És megmondom neked: ha saját meglátása szerint van mit szégyellnie a múltján, akkor meg is érdemli, ha kellemetlenül fogja magát érezni. Ha meg nincsen, akkor meg nincsen miről beszélni. Ennyi.
2010. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

figy látom itt is mindenki mást mond. De ha mostmég nem szólsz semmit akkor abból rossz nem lehet:) de el is baszhatod az egészet már az elején h őszinte legyek.

de azért a korotokat megkérdezném.

2010. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát nagyon különböző a véleményetek de köszönöm a tanácsokat :) egyébként én 19 vagyok,a lány 18 :)
2010. dec. 27. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!