Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megkerdezhetem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkerdezhetem a paromat?

Figyelt kérdés
8honapja vagyunk eggyutt a parommal!Ez ido alatt mar sok mindenen tul jutottunk!De osszetartunk es szeressuk egymast!Vele szeretnek elni,eggyutt kelni,eggyutt fekudni!:)O mar elt eggyutt novel 2evig akkor nemsikerult,es szeritnem fel,h a mienkse fog!De en szeretnem megkerdezni,nembaj ha egy no kerdezi meg?De nemtudok mar varni!Igy legalabb tenyleg megismernenk egymast!Hogy kezdjek neki,vagy szeritetek neki se fogjak?Koszi a valaszokat elore is!!!
2011. júl. 8. 18:42
 1/6 anonim válasza:
Hááát, szerintem hagyd, h Ő kezdje. Főleg, ha rossz emléke van az együtt élésről nem biztos jó ötlet sürgetni.
2011. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne légy rámenős, de azért mond el mit szeretnél... és mond el, hogy tudod talán nehéz ez most neki, talán fél, de te szereted, melette akarsz lenni...
2011. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

húú geccccc. helyesírásod az van.


meg mi az hogy "szeressük egymást?" xDDD

2011. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolso:D

Szerintem a helyesirasomhoz semmi kozod!En egy kerdest raktam fel,amire kivancsi voltam,h masok mit is gondolnak!Kaptam ket valaszt,amik ertelmesek voltak es amiket megis fogadok!Igen szeressuk egymast,ez olyan hihetetlen,vagy feletek mashogy mondjak?En ilyen valaszt mint amit te is irtal mar fel sem veszek,csak az unatkozok,csinalnak ilyet!Tovabbi szep napot!:D

2011. júl. 10. 11:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi nem szeressük, hanem szeretjük egymást xD


A szeressük egymást az felszólítás.

2011. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Figyelj!Nekem tok mindegy!En nem a helyesiras vegett irtam ide!Enis jartam iskolaba,nagyon is jo tanulo voltam!Azert mert neha nincs kedvem ode figyelni???Kinek mi koze hozza!!En a sajat dolgommal torodom es nem maseval!Es igen mi szeressuk egymast!:DD
2011. júl. 11. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!