Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kellene hinnem? Lentebb bővebben!

Figyelt kérdés
Barátnőmmel beszélgettem.És van egy távoli barátja akivel iwiw-en keresztül beszélget.Néha felhozza.Nem titkolózik.(legalábbis tudtommal)Egyik nap rákérdeztem poénból, hogy mitszólna ha ez nem tetszene nekem, hogy levelezget vele ő meg halál komolyan rávágta, hogy leszarja, hogy tetszik-e vagy sem ez..én elsőnek nevettem egy kicsit de utánna észre vettem, hogy ő full komolyan mondja.Most mit kellene hinnem?Mert én nem tom.
2010. jún. 29. 23:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
hát ha velem este ezt csinálta volna... tuti most már külön lennénk, hogy hogy leszarja? én nem tűrném el magam mellett, legyen akármilye csaj vagy mittudomén....
2010. jún. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%
Hát, semmi közöd hozzá, hogy kikkel beszélget és barátkozik. Nem kötheted pórázra. Te mit szólnál, ha neki sem tetszenének a barátaid, vagy az, hogy néha beszélgetsz egy-egy lánnyal? Önző f*sz vagy.
2010. jún. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%

kedves utolsó, nem tudom itt milyen önzésről van szó, az egymás iránti tisztelet, akkor is, ha engem megkér a barátnőm, nem esik jól ha x személyel beszégletek akkor rá hallgatok és nem teszem, legyen az barát vagy akárki. Itt kölcsön tiszteletről a kedves lány részéről elmarad. Komolyan én meggondolnám mennyit vagyok vele.

Milyen hozzáálás, hogy barát fontosabb mint a szerelmem, az milyen szerelem ?

Mindjá oda jutunk szerelmünk elüti valami, de a bárotmmal városba kell menni, inkább megyek városba és lesz*rom a barátom.

2010. jún. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
eltértünk a témától gyerekek.én csak annyit kérdeztem, hogy mit kellene hinnem, hogy most ezt mondta,mármint, hogy hajt a pasira vagy mi?am az ország másik végében lakik a tag. egy eléggé kidolgozott testű ember.ennyit mondok róla.barátnőm sokat bújik ugyanúgy hozzám,nincsen elhidegülve a kapcsolatunk.akkor mégegyszer.Hajt a pasira vagy mi van?Vagy ezt ált. titkolni kellene?
2010. jún. 30. 09:57
 15/17 anonim ***** válasza:

kedves 9.40es...én igazi barátról beszéltem, és nem olyan szituációban, amikor a szerelmedet elüti valami...jól esik kiforgatni mások szavait, vagy milyen bajod van?

talán nem tetszik, hogy nekem más a véleményem?...az a helyzet, hogy egy igaz! barát nekem igenis fontosabb a pasimnál...ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem a barátomat...nagyon sokat csalódtam már pasikban, és ez az igaz barát mindig velem volt és vigasztalt...rá akkor is számíthatok, mikor kidob a barátom...

a másik dolog az, hogy a csajnak nem az anyja vagy, hogy megmondd neki, hogy kivel barátkozhat és kivel nem...csak a pasija vagy, és nem szép dolog bekavarnod a párod baráti kapcsolataiba...

a féltékenység megöli a kapcsolatot...

2010. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ti nem vagytok szerelmesek, és nem is voltatok, nem volt az az érzesetek, hogy akármi történik akkor is vár rád valaki. lehet akármilyen igaz barát, vannak olyan igényei egy hús vér embernek, amit az igaz barát nem pótol.

amúgy meg én ismétlem, ezek után igenis gyanakodnék a barátnőmre és kidobnám. ennyi(szerencsére nem áll fenn ez nálam.)

amúgy honnan tudod messze lakik, honnan tudod levelezget csak ?

2010. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én nem látok semmi rosszat abban, hogy beszélget vele.
2010. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!