Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kellene hinnem? Lentebb bővebben!

Figyelt kérdés
Barátnőmmel beszélgettem.És van egy távoli barátja akivel iwiw-en keresztül beszélget.Néha felhozza.Nem titkolózik.(legalábbis tudtommal)Egyik nap rákérdeztem poénból, hogy mitszólna ha ez nem tetszene nekem, hogy levelezget vele ő meg halál komolyan rávágta, hogy leszarja, hogy tetszik-e vagy sem ez..én elsőnek nevettem egy kicsit de utánna észre vettem, hogy ő full komolyan mondja.Most mit kellene hinnem?Mert én nem tom.
2010. jún. 29. 23:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ezt talán kérdezd meg tőle. Lehet valami régi-jó barátja, nekem is van 10 csaj a barátnőm mellett. De viszont én nem csinálnék olyat!
2010. jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ha erre ugrasz, akkor azt közvetíted felé hogy félsz hogy megcsal, tehát hogy nem vagy elég jó pali. tehát összenyomod magad apróra a szemében.
2010. jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Keress magadnak egy távoli iwiwes barátnőt akit nem kell titkolnod!
2010. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hát ez így egy kicsit gáz :S hát ha a srác akivel levelezget a csajod messze lakik? akkor semmi cink :D nem kell aggódnod semmi miatt..egyébként ha a csajod szeret semmi ok az aggodalomra.. bár azért ez furcsa hogy rávágta h le se szarja hogy mit szólsz ehhez ... ez igen bosszantó tud lenni de fel a fejjel! ülj le vele beszéljétek meg ..ha nem baxd rá az ajtót azt majd keres ha akar valamit :)
2010. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem régi.Vagy egy hónapja tart ez a levelezgetés.A barátnője exe.
2010. jún. 30. 00:00
 6/17 anonim ***** válasza:
En megszakitottam a spanyol baratommal minden kapcsolatot,mert a kedvesemet zavarta.Az mar mas kerdes,hogy azota szakitottunk.
2010. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
am barátnőmnek elég sok fiú barátja van és eléggé szabadságra vágyó tehát nem az a ragaszkodó típus, de amikor kettesben vagyunk akkor nagyon bújik meg minden.vagy ez lehet egyszerű színészkedés?
2010. jún. 30. 00:08
 8/17 anonim ***** válasza:

hát pajti én személy szerint azt vágtam le hogy egy kicsit papucs vagy,legaláb is a nőd úgy kezel és te nem teszel ellene...

legyél egy kicsit határozottabb,próbáld meg irányítani,és ne legyél beszari, én lehet kivertem volna 2 fogát egy ilyen válasz után,tudom nem ez a normális dolog de mit képzel már magáról? mi az hogy leszarja?

2010. jún. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
én is olyan vagyok, mint a barátnőd...ha a pasim és egy nagyon jó barátom közül kellene válasszak, nyugodt lehetsz, mert nem a pasimat választanám...én olyan vagyok, hogy nekem ne szóljon bele senki abba, hogy kivel levelezgetek...örülj, hogy elmondta, s ne csinálj ebből balhét, mert nincs jogod emiatt hisztizni...
2010. jún. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hadd válassza meg ő a barátait.
2010. jún. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!