Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aftersex kérdése:

Mire vágyik egy nő? F/16

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon összetett a kérdés. Segítsetek megérteni, hogy mire vágynak a nők? Nemrég szakított velem a barátnőm, hogy már csak barátként szeret (3hónapos kapcsolat, nem sok, de én beleszerettem) és én nagyon-nagyon sokat áldoztam ezért a kapcsolatért. Minden dolgomat úgy igazítottam hogy legyen időm rá és a csillagot is lehoztam volna az égről ha arra kér. Elmondása szerint ő szeretett engem, de már csak barátként, akkor azt nem értem hogy: "Mi kell a nőnek?" Mert úgy veszem észre nem elég az hogyha szeretik és meghallgatják, és mindig ott vannak ha szükség úgy akarja.


Nagyon sok ismerősöm azt mondja, hogy "a nőket le kell sza*rni és akkor tapadnak". Miért kell ez nektek? Ha szeretnek az nem jobb?


U.i.: nem a szexszuális része érdekel, ilyen téren nincs problémám.


2010. jún. 29. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Túlságosan kinyaltad a s.ggét... Ez van szokj hozzá.
2010. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne változz meg! Hidd el lesz olyan lány, aki megérdemli az igyekezeted. Az kell a nőnek, hogy szeressék és odafigyeljenek rá, akárki akármit mond, hazudik, vagy férfiből van. Szeress, legyél vele, adj meg neki mindent. Ha meg elhagy, nem azért van, mert te hibáztál, hanem azért, mert ő nem érdemelt meg téged, vagy nem volt hozzád való!
2010. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves az exed, de gondolom kb mint Te. Általában ilyen korban ez így megy. "Hullámoznak" az érzelmek, úgy érzi nagyon szeret, aztán mégse, aztán 1 hét múlva talán mégis... Nem csesztetésből vagy ilyesmi indíttatásból mondom, nem ismerem a barátnőd, de sok 15 éves lány egyszerűen nincs készen egy komoly kapcsolatra. Örülj neki, hogy tisztán megmondta mi a helyzet, és inkább a barátod lenne. Még nincs veszve semmi.

19/F

2010. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a hülye p*csáknak kell az, hogy lesz*arják őket...

szerintem jól csináltad, amit csináltál, de van úgy, hogy mégis elromlik egy kapcsolat, elmúlik a szerelem valamelyik fél részéről, ez nem azt jelenti, hogy te rontottál el valamit...

2010. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Van aki azt mondta hogy érettebb vagyok mint a velem egykorú lányok, például ebből a kapcsolatból kiindulva. Én tudom hogy nem tart örökké semmi, meg nem is ez volt a cél, csak olyan hamar véget ért, és eléggé földhöz vágott.
2010. jún. 29. 22:20
 6/9 anonim ***** válasza:
19F! Bárcsak a 15 éves kor limitálná ezeket a hullámzásokat. Sajnos még sok huszonéves sincs tisztában azzal mit is akar. Vagy azok már direkt szemétségből csinálják azt, amit.
2010. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A második válaszoló véleménye különösen tetszik, csak azt szeretném megkérdezni, hogy ha én ennyire mindent belefektetek, és mégis rosszul végződik, akkor magamat tépem szét, még akkor is ha nem az én hibám. Nekem csak az hiányzik, hogy valaki "megérdemeljen", hogy ugyanúgy legyen képes szeretni ahogy én.
2010. jún. 29. 22:23
 8/9 anonim ***** válasza:

22:21, csak mondtam egy kb számot :)

Már sok hasonló kérdésnél leírtam a véleményem arről, hogy nem igazán az szabja meg az ember érettségét, hogy hányszor kerülte meg a napot. 14 évesen is lehet valaki lelkileg felnőtt, és 25 évesen is lehet valaki elképesztően gyerekes.

2010. jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazából én sem értem mért csinálta ezt ...pedig lány vagyok^^ Lehet hog ykevesebb törődést akart "hosszab pórázt" vagy még ennél is több törődést ami máár nehezen...

lány^^

2010. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!