Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mire vágyik ez a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mire vágyik ez a srác?

Figyelt kérdés

Volt barátommal újra randizgatunk, folyamatosan keres, szinte minden nap beszélünk, szerelmes üzeneteket küldözget nekem, mostanában össze is melegedtünk, csók, kézen fogva mászkálás, kb ennyi.

Rákérdeztem, hogy most mit is szeretne, de csak vmi zavarosat nyökögött arról, hogy még nem tudja...meg h jól érzi magát velem, de nem tudja....

Amúgy sosem feküdtünk le egymással, az a furcsa, hogy most sem tereli effelé a dolgot, pedig lett volna rá lehetősége....más lányokkal se nagyon kavart mióta szakítottunk.


Miért csinálja mindezt, ha se szexre, se kapcsolatra nem vágyik? vagy csak gyáva bevallani, h mit szeretne?


2010. júl. 24. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak falból " jár " veled. Igazából meleg és ezzel leplezi.
2010. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hehehe, nem hinném, h meleg lenne, mert ilyenkor eléggé odavan értem, ha meleg lenne, nem hinném, hogy felém is tettetni tudná ezt....
2010. júl. 24. 23:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szeret téged. Miért szakítottatok? Nem lehet, hogy az újabb csalódástól fél?
2010. júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

mert úgy éreztem, h elhanyagol, és már akkor is hiányzott a szex a dologból....huszonévesek vagyunk, és hónapokig nem volt semmi...

akkor azt mondta, hogy nem szerelmes, és nem akarta, hogy mégjobban beleéljem magam.

ehez képest nem szakított vna velem akkor sem, és a szakítás óta, ami már több, mint 3 hónapja volt, legrosszabb esetben is heti 4-5ször beszélünk, mert "barátok vagyunk"

2010. júl. 24. 23:07
 5/9 A kérdező kommentje:
amúgy majdnem mindig ő kezdeményez csókot, ölelést, meg odabújik, stb
2010. júl. 24. 23:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még szűz, és fél az első szextől. Előfordul. Néhány srácban olyan erős a megfelelési kényszer, hogy amikor először kéne bizonyítania, "nem megy" neki a dolog. Finoman pendítsd meg nála témát, és mondd meg neki hogy nem fogod kevesebbre tartani, ha az első alkalom nem lesz tökéletes, és hogy nincs miért izgulnia, mert még jól is esik neked hogy ennyire fontosnak érzi hogy megfeleljen neked. Már ha tényleg erről van szó.
2010. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

23:25 köszi a tippet :)

sajnos nem erről van szó, azt elfelejtettem írni, hogy amúgy voltak rendes kapcsolatai, több olyan is ami 1-2 évet közelítette, szóval már van tapasztalata ebben

2010. júl. 24. 23:29
 8/9 bubuzéla ***** válasza:

"amúgy majdnem mindig ő kezdeményez csókot, ölelést, meg odabújik, stb"


Te is ilyen lelkesen viszonzod azt, amit ő ad? Ha nem, akkor nem csoda, ha bizonytalan. Huszonévesen elég sok ilyen csalódása volt már.

2010. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem akarok nagyon rámenősnek tűnni, nehogy megijedjen v hasonló, ezért ki szoktam várni, h először ő csókoljon meg, aztán már én is szoktam, nem is kevésszer :) de először nem merem
2010. júl. 25. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!