Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ő is úgy szeret és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ő is úgy szeret és vágyik rám, ahogy én imádom és vágyok a közelségére?

Figyelt kérdés

Időnként úgy érzem, hogy nem szeret eléggé a párom, pedig mondja, hogy szeret, hiányzok neki és imád.

Mikor úgy adódik (mindennap), akkor felhív időnként egy rövid időre beszélni, és elmeséli nagyvonalakban a napját.

Távkapcsolatban vagyunk, ő messze tanul tőlem főiskolán.

Fő a bizalom tudom, de néha van olyan érzésem, h talán nem vagyok neki elég jó, mert azt mondja, hogy sokat kell neki tanulnia, pedig jó tanuló és eléggé maximalista...

Hanyagol, hogy a tanulásra koncentráljon..:S

Mikor találkozunk, akkor minden rendben köztünk.

Ötleteket szeretnék kérni tőletek, hogy mit mondjak, tegyek, hogy ha tényleg nagyon szeret, akkor ne bántsam meg a buta felvetésemmel.

Köszi a tapasztalatokat, aki megosztja velem. F23


2009. okt. 29. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Minden fiú "mániája" aki nagyon szereti a barátnőjét, a nem-vagyok-elég-jó-neki elmélet. Ezt nem szeretjük :) Legalábbis a normálisabbak, mert ha nekik tényleg nem vagy az, akkor megmondja, DE ez nem feltétlen jelenti a kapcsolat végét is!

Sajnos a távkapcsolat tényleg elég nehéz, de szerintem tényleg a tanulásra fordít ennyi időt, az alapján amit leírtál. Ha pedig felhív, akkor biztos hogy tényleg gondol rád és szeret :)

Szerintem most nagyon fontos a barátnődnek, hogy támogasd őt, amennyire tudod. Nem tudom, mikor, milyen sűrűn találkoztok, mennyit vagytok együtt, de többet is lehetnétek együtt, ha nálad is tanulna talán. Megmondhatnád neki, hogy néha többre van szükséged, mert nagyon hiányolod. És akkor segíthetnél is neki, ha tudsz, vagy csak pár órát tanul nálad is, és már többet lehettek együtt :)

2009. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Teljesen boldog vagyok, hogy egy lány válaszolt, így van betekintésem a másik oldalról is. :)

Azt mondod, hogy ha keres és köszönés végén mondja, hogy szeret és csókol, akkor az nem csak megszokásból mondja, hanem tényleg így gondolja, csak el van havazva a tanulással és az bosszantja? Amúgy segítettem már neki anyaggyűjtésben egy házidogájához, és nagyon örült neki.

Azzal indokolja, hogy keveset jön, mert mikor nálam van, a tanulásból nem lenne semmi.:) Pedig nyitott lennék rá.

Csak 7végente tudunk talalkozni, van, mikor csak pár órát.

2009. okt. 29. 20:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy mennyi idős vagy? :)
2009. okt. 29. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam nagyon sokat jelent a telefonálás. Főleg, ha minden nap, így tartani akarja veled a kapcsolatot, közelebb akar tudni magához szerintem :) Elköszönésnél nem hiszem, hogy csak megszokásból mondaná őket, különben csak "fáradozásnak" gondolná. (az én barátom is minden telefonbeszélgetés végén mondja, hogy szeretlek, amikor pedig elfelejti, akkor visszahív miatta:D )

Az nagyon jó, hogy tudsz neki segíteni, a helyében én is nagyon örülnék, hogy ilyen sokat jelentek valakinek, hogy ilyenekkel is hajlandó vesződni :)

Mondjuk azt meg meg tudom érteni, hogy nem tudna a tanulásra figyelni, ha veled van, ami szintén "jó jel" a szemszögedből :))

Ne adjátok fel, nagyon aranyosak lehettek ^^ Nem tudom, hogy te ki szoktál-e menni hozzá, de biztos örülne egy ilyen kis meglepetésnek (hogyha szereti a meglepetéseket). Ha tényleg örül, hogy lát, akkor biztos, hogy semmi okod panaszra: imád téged, annyira mint te őt. Ha nem túl boldog, akkor csak nagyon meglepődött, vagy nem szereti a meglepiket, esetleg más dolga lett volna/lenne. Szóval akkor se kell a legrosszabbra gondolni :) Lehet, hogy néha könnyebbség lenne neki is, csak a hol alvásoddal lehetnek talán gondok.


Egyébként 19 éves vagyok, remélem már nem parázol annyira olyanokon, hogy nem szeret ^^

Ha találkozáskor nagyon jól megvagytok, akkor tényleg nem lehet semmi gond :)

2009. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségedet. Tudom, hogy szeret, és próbálom finoman rávenni, hogy próbáljon meg egy kicsivel több időt velem tölteni, mert lehet, h ez a baj.

A barátnőm is pont 19 éves :)

Minden jót Neked és köszi.

2009. okt. 29. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!