Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ő is rendes kapcsolatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ő is rendes kapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja megismerkedtem egy sráccal, azóta heti 2-3x találkozunk. Szinte már tök úgy viselkedünk mint akik járnak, mégsem jöttünk még össze. Tegnap tettem neki finom utalgatásokat rá, de mégsem kérdezte meg, hogy járnék-e vele. Nem értem... azt mondja, hogy szeret, együttöltöttünk már 2 teljes éjszakát (nem feküdtünk le), elhalmoz ajándékokkal, együtt járunk néha szórakozni és még mindig nem jöttünk össze. Szerintetek ez mennyire normális? Mi lehet az oka?
2009. febr. 28. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Félénk, tart a kudarctól. Kicsit bátorítsd. Mosolyogj rá, érintsd meg a vállát, karját, kézfejét....
2009. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Az én pasimmal is így jöttünk össze 2 napig beszélgettünk dolgokról és akk még nem is ismertük egymást mosolyogtunk egymásra és a 3-dik találkozásnál a pasi feltette azt a kérdést hogy járnál velem? Azóta is nagyon szeretjük egymást!!!

Remélem neked is így lesz!

Sok sikert!

2009. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

De már jártok. Illetve összejöttetek. Ahogy jobb a megfogalmazás.


25/f

2009. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a "Járunk?" "Igen" szavaktól kezdődik egy kapcsolat. Én még sosem kérdeztem ilyet, mégis lassan másfél éve tudja a barátnőm, hogy járunk. És rendes kapcsolat, eléggé normális is. Szerintem nincs mitől félned :P
2009. febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szerintem azért illik megkérdezni, letisztázni a helyzetet... egyébként bátorításra nem is tudom van-e szükség, tudja hogy érzek iránta vmit, akkor miért félne? ha járnánk már, akkor meg tegnap belekötött volna abba a mondatomba, hogy "még nem is járunk...". épp ezért nem értem az egészet :S
2009. febr. 28. 17:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, szerintem is jártok már. Az, hogy nincs kimondva a dolog, az abszolút nem jelent semmit. Én is hét évig voltam a barátommal anélkül hogy kimondtuk volna valaha is, hogy "nah most járunk". Sok boldogságot Nektek, szerintem meglesz :)
2009. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

miért kell ezt megkérdezni? az annyira gáz hogy: járunk?

alakul az magától...

2009. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!